Domů Profil prodejce lejova
  • Prodejce od r. 2010
  • Hůry, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 28.12.2010
Město: Hůry
Stát: ČR

lejova

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vážené zákaznice a vážení zákazníci!

Chtěla bys se s Vámi podělit o trochu radosti a domácího štěští, které v posledních dvou letech dělají mé výrobky nejen dětem, ale i rodičům. Nikdy jsem se touto cestou neubírala. Neměla jsem totiž děti. Vzhledem k tomu, že jich mám dnes docela dost, začala jsem přemýšlet čím je zaujmou a zkrátit jim čas nudy. Co se týče dětí, mělo to krátkodobý účinek.Usmívající se Mě se to však zalíbilo natolik, že jsem se do toho vrhla po hlavě a našla jsem v tom určitý relax. Děti mi už slouží pouze jako inspirace pro nové náměty k vyřezávání a malování dětské dřevěné dekorace. V neposlední řadě se k tomu připojila i decoupage těchto výrobků a výroba šperků technikou gizmo. Ale jelikož děti toho mají už dost a maminky také touží po hezkých a praktických věcech, připojilo se k tomu ještě i něco pro ně.

Příležitostně se objevuji i na místních jarmarcích a pořádám v okolí svého bydliště (hlavně pro děti) malá setkání, na kterých si vyrobí vlastní výrobky.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od lejova

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--