Profil uživatele
Lenah Pottery
Prodávající
Šumperk
Registrace: 29.10.2019

Jmenuji se Lenka Hrdinová, všechny, kteří sem nahlédli srdečně zdravím !

Keramika je múj koníček a věnuji se jí ve volném čase, s velkou láskou :-)

Jsem zrozená v Raku, snad proto jsem měla zájem vyzkoušet různá řemesla, ale nejvíc mne oslovil dotyk  s hlínou, keramika, protože mi dává v tichosti to, co potřebuji a já ji s pokorou mohu vrátit zpět, aniž by padl strom, zaplakal kámen, trpělo zvíře…Prošla jsem si svou cestu osobního rozvoje a teď vím, že skrze ruce prolnuté s hlínou žiji naplno přítomný okamžik, samotnou energii života. Věřím, že tato esence zůstává v mých keramických objektech stále živá.

Ze všech technik, které keramika zahrnuje, je mi nejbližší modelování vymačkáváním. Dovoluje mi prožít všechny aspekty materie ve zdánlivém bezčasí, v naprostém souladu.  Právě teď a nějakou dobu zpět vycházejí z mých rukou misky, misky, ...misky ... na všechno a cokoliv. Mačkané misky z jedné hroudy hlíny vznikají s velkým respektem k hlíně jako k prvotní surovině. Téměř nepoužívám nástroje a dotýkám se hlíny pouze prsty. Nevytvářím odpad. Hroudu, která mi padne pro ten okamžik do dlaně, zpracuji beze zbytku celou, nic neodkrojím, nic nepřidám. Je to jen mezi námi dvěma ...formou je tvar mé dlaně, uvnitř touha po čistém, hladkém prostředí a z venku je vidět, čím hlína prochází, zůstávají stopy prstů, dobře je vidět, co si hlína pamatuje ... Ale ovšem, občas vznikne i něco jiného ...

image

Původně to byl pro mne relax a cesta zpátky k sobě. V nějakém období to byla touha něco nového získat - dovednost točíře. Dnes jsem vděčná za setkání a možnost poznávat, jak jednoduché je stát se nezávislým a soběstačným. Zvládnout upéct chleba a zhotovit misku na pokrm mne neuvěřitelně osvobozuje. Tohle poznání se snažím přenést i dál v kurzech pro dospělé nebo pro děti a zpětná odezva mi potvrzuje, že jdu správnou cestou. Tou cestou mne provází věta. která padla na jednom z dětských setkání : " ..hlína mi to řekla ..." Snad je to pro vás taky srozumitelné :-)

 

Způsob dopravy
Zboží, které je křehké, je odesíláno Českou poštou jako balík do ruky s pojištěním křehce, zabalené do ochranné vrstvy a následně do pevného kartonu. Pokud přesto obdržíte zásilku poškozenou, je nutné přepravu reklamovat nejdéle do 48h na pobočce pošty. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Dále je možné zaslat zboží prostřednictvím PPL nebo Zásilkovny. Cena poštovného a balného se řídí platným ceníkem vybrané přepravní společnosti.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Lenah Potery prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/lenah.pottery. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

    2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Zboží na objednávku, které nemá prodávající ve svém běžném sortimentu, bude vyrobeno a dodáno kupujícímu do tří týdnů od připsání platby na účet prodávajícího. Zboží na objednávku, které splňuje zadané požadavky kupujícího nelze vrátit.

2.4. Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci a také pokud se výrobek prodal na jiném portálu.

2.5. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

    3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle jeho přání, viz. odstavec 2.3.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena na jeho účet  po převzetí zboží prodávajícím.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

    4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Kupující zboží rozbalí neprodleně po převzetí. V případě, že bylo zboží během přepravy poškozeno, kupující toto reklamuje do 24 hodin u přepravce podle reklamačního řádu přepravce.

    5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující z ČR v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Kupující ze zemí EU pošlou platbu v eurech. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby do tří pracovních dnů.

5.2. Kupující si v objednávce zvolí dopravce. Zboží je odesíláno Českou poštou jako balík do ruky s pojištěním křehce.  Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Dále je možné zaslat zboží prostřednictvím PPL nebo  Zásilkovny. Cena poštovného a balného se řídí platným ceníkem vybrané přepravní společnosti.

    6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1.11.2019.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím