Domů Profil prodejce Lenah Pottery
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Šumperk, ČR
  • 20 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 60
Aktivita: aktivní
Prodáno: 20
Registrace: 29.10.2019
Město: Šumperk
Stát: ČR

Lenah Pottery

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jmenuji se Lenka Hrdinová, všechny, kteří sem nahlédli srdečně zdravím !

Keramika je múj koníček a věnuji se jí ve volném čase, s velkou láskou :-)

Jsem zrozená v Raku, snad proto jsem měla zájem vyzkoušet různá řemesla, ale nejvíc mne oslovil dotyk  s hlínou, keramika, protože mi dává v tichosti to, co potřebuji a já ji s pokorou mohu vrátit zpět, aniž by padl strom, zaplakal kámen, trpělo zvíře…Prošla jsem si svou cestu osobního rozvoje a teď vím, že skrze ruce prolnuté s hlínou žiji naplno přítomný okamžik, samotnou energii života. Věřím, že tato esence zůstává v mých keramických objektech stále živá.

Ze všech technik, které keramika zahrnuje, je mi nejbližší modelování vymačkáváním. Dovoluje mi prožít všechny aspekty materie ve zdánlivém bezčasí, v naprostém souladu.  Právě teď a nějakou dobu zpět vycházejí z mých rukou misky, misky, ...misky ... na všechno a cokoliv. Mačkané misky z jedné hroudy hlíny vznikají s velkým respektem k hlíně jako k prvotní surovině. Téměř nepoužívám nástroje a dotýkám se hlíny pouze prsty. Nevytvářím odpad. Hroudu, která mi padne pro ten okamžik do dlaně, zpracuji beze zbytku celou, nic neodkrojím, nic nepřidám. Je to jen mezi námi dvěma ...formou je tvar mé dlaně, uvnitř touha po čistém, hladkém prostředí a z venku je vidět, čím hlína prochází, zůstávají stopy prstů, dobře je vidět, co si hlína pamatuje ... Ale ovšem, občas vznikne i něco jiného ...

image

Původně to byl pro mne relax a cesta zpátky k sobě. V nějakém období to byla touha něco nového získat - dovednost točíře. Dnes jsem vděčná za setkání a možnost poznávat, jak jednoduché je stát se nezávislým a soběstačným. Zvládnout upéct chleba a zhotovit misku na pokrm mne neuvěřitelně osvobozuje. Tohle poznání se snažím přenést i dál v kurzech pro dospělé nebo pro děti a zpětná odezva mi potvrzuje, že jdu správnou cestou. Tou cestou mne provází věta. která padla na jednom z dětských setkání : " ..hlína mi to řekla ..." Snad je to pro vás taky srozumitelné :-)

 

Způsob dopravy
Zboží, které je křehké, je odesíláno službou DPD označené jako křehké, zabalené do ochranné vrstvy a následně do pevného kartonu. Pokud přesto obdržíte zásilku poškozenou, je nutné přepravu reklamovat nejdéle do 48h na pobočce pošty. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Dále je možné zaslat zboží prostřednictvím PPL nebo Zásilkovny. Cena poštovného a balného se řídí platným ceníkem vybrané přepravní společnosti.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lenah Pottery

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--