Domů Profil prodejce lendule53
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Běleč, ČR
  • 5587 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2074) 100%
Nadšenci: 5721
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5587
Registrace: 5.2.2009
Město: Běleč
Stát: ČR
Důležitá informace: Poštovné 40,- ( obyčejné psaní) lze využít pouze na nákup roušek ( max. 3 kusy).. Za obyčejný dopis nenesu odpovědnost za doručení a nelze tedy ani reklamovat. DOPORUČENÉ PSANÍ je do max.rozměrů 50 X 35 X 5cm hmotnost 2kg. Všechno ostatní zasílám jako DOPORUČENOU ZÁSILKU, BALÍK NA POŠTU NEBO DO RUKY a přes ZÁSILKOVNU. Děkuji za pochopení.

lendule53

/ Prodávající

Novinky prosinec

image

image  image

image  image

image  image

image image

Novinky Listopad

image  image

image  

  image

image  image

image  image

image image

image  image

image  image

image  image

image  image

image  image

Novinky Říjen

image  image

image

image  image

image  image

image  image

image  image

image  image

image  

Úsměv nestojí nic a vynáší mnoho,  obohacuje toho, kdo ho příjmá aniž by ochuzoval toho, kdo ho daruje. Trvá chvilku, ale vzpomínka na něj bývá stálá.  Nikdo není tak bohatý, aby se bez něj obešel a nikdo není tak chudý, aby ho nemohl darovat. Je dobře, že si ho nelze  koupit ani půjčit, ani ukrást, protože má hodnotu okamžiku, kdy se daruje. A kdybys potkal někoho, kdy by neměl pro tebe úsměv, ačkoliv na něj čekáš, buď velkodušný a oblaž ho svým úsměvem, protože nikdo  nepotřebuje úsměv tak, jako ten co ho nemá pro druhé.

 
Způsob dopravy
dopravu zajišťuje Zásilkovna a vzhledem v cenám opravdu jen sporadicky Česká pošta. Do Zásilkovny jezdím několikrát týdně. Na poštu jezdím jednou týdně a to ve středu. Poštovné 40,- ( obyčejné psaní) lze využít pouze na nákup roušek ( max. 3 kusy).. Za obyčejný dopis nenesu odpovědnost za doručení a nelze tedy ani reklamovat. DOPORUČENÉ PSANÍ je do max.rozměrů 50 X 35 X 5cm hmotnost 2kg. Všechno ostatní zasílám jako DOPORUČENOU ZÁSILKU, BALÍK NA POŠTU NEBO DO RUKY a přes ZÁSILKOVNU. Děkuji za pochopení.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od lendule53

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--