Domů Profil prodejce Lenka Beránková
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Nový Jičín Libhošť, ČR
  • 5571 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (665) 100%
Nadšenci: 1605
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5571
Registrace: 11.4.2009
Město: Nový Jičín Libhošť
Stát: ČR

Lenka Beránková

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj všichni tady na Fleru !

VÍTÁM VÁS!

 

Na tomto profilu najdete momentálně razítka z pěnové hmoty.Motivy jsou mé vlastní,mnou vytvořené,můžete je používat k dalšímu tvoření,jako omalovánku,tisknout na textil a děti si s nimi určitě skvěle poradí a vyhrají si...mnohokrát potvrzeno:)

Pokud mi projevíte přízeň komentářem,případně nákupem ..bude mi ctí..

Organzové květinky a ostatní bižuterii ,ozdůbky a věcičky pro radost přesunu  postupně do dalšího obchůdku s názvem eLBe art

Pokud navštívíte i můj druhý obchůdek  a nakoupíte..budete samozřejmě platit jen jedno poštovné ....

 

a POZOR..  {#emotions_dlg.rose2} PŘI NÁKUPU NAD 2000 Kč NEPLATÍTE ŽÁDNÉ POŠTOVNÉ{#emotions_dlg.rose2}

Přeji všem krásný den!

TOPlist

Obchodní podmínky Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č.40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami obchodním zákoníkem (č. 513/1991 Sb.) vše ve znění novel.

Odběratel se zavazuje seznámit se s těmito obchodními podmínkami před tím, než si objedná zboží. Po objednání zboží se má za to, že odběratel obchodní podmínky vzal na vědomí a souhlasí s nimi.

1. Dodací lhůty Dodavatel se zavazuje odeslat odběrateli objednané zboží v co nejkratším termínu.

2. Doprava Náklady na zaslání (tj. dopravné a balné) hradí odběratel v částce maximálně uvedené přímo u každé objednávky (v košíku) za celou objednávku, při větším množství individuální dohoda. pro přepravu využíváme přepravní službu Česká pošta.

3. Platební podmínky Obvyklé platební podmínky při dodávkách standardního sortimentu dodavatele jsou: - Platba předem - převodním příkazem -Osobní odběr

4. Záruční podmínky Záruka se nevztahuje na závady vzniklé: - neodbornou manipulací se zbožím a běžným opotřebením výrobku

5. Reklamační řád

Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do 3 dnů informovat prodávajícího. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka. Prodávající se zavazuje informovat zákazníka nejpozději do 7 dnů od obdržení reklamace, o postupu a vyřízení.

6. Reklamační řád pro přepravní službu: - Příjemce zásilky je povinen při převzetí si zásilku prohlédnout a při zřejmých a na povrchu obalu zásilky znatelných poškození, popř. zjevné a uvnitř poznatelné částečné ztráty zásilky tato poškození a ztráty reklamovat u zasílatele. O rozsahu poškození nebo částečné ztrátě obsahu zásilky musí být ihned sepsán zápis o škodě. Pracovník přepravní služby je povinen takový zápis sepsat. - Příjemce je povinen umožnit přepravní službě, aby se před sepsáním zápisu o škodě osobně a fyzicky přesvědčil o rozsahu škody. - Příjemce po sepsání reklamačního protokolu s přepravní službou, kontaktuje bez odkladu písemně prodávajícího. V písemném oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla dodavatele - prodávajícího. - K reklamaci je nutné ve všech případech předložit: reklamační protokol, kompletní seznam částí výrobku, kopii faktury. - Po obdržení výše uvedených náležitostí, prodávající zahájí reklamační řízení u přepravní služby, která je povinna reklamaci vyřídit nejpozději do 30 dnů od jejího uplatnění. Prodávající dále informuje kupujícího nejpozději do tří dnů od obdržení vyjádření o reklamaci od zasílatele. - Informujte nás prosím i v případech, že obdržíte poškozenou zásilku. Bohužel nemůžeme za bezchybné doručení přepravní službou ručit, ale i těmito reklamacemi se zabýváme. 

Ochrana osobních údajů Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Výrobce Lenka Beránková  veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládáme s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b) a v § 5 odst. 6.

Způsob dopravy
Po zaplacení na účet jako doporučený balíček ,nebo lze po domluvě na dobírku.Pečlivě zabalím..drátované věcičky a drobnůstky do bublinkaté obálky,větší šité věci můžu na požádání poslat v dárkovém stříbrném celofánovém sáčku a zabalené do reci krabičky.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lenka Beránková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--