Pro zákazníky ze Slovenska mám bankovní účet na Slovensku.
Profil uživatele
Lenka včelka
Lenka Baťková | prodávající
Kájov
Registrace: 26.1.2010

Zdravím všechny v krámku provoněném bylinkami a kořením.

Šiji, háčkuji, sezóně motám panenky z kukuřičného šustí, peču tlačený perník z dřevěných forem ... to vše s radostí ♥.

Dávám přednost přírodním materiálům. Tvorba je pro mě jedinečným zážitkem do kterého vkládám sama sebe. Maličké odlišnosti jsou možné a zvyšují originalitu výrobku.

Vítám zakázkovou práci. Je pro mne výzvou udělat něco nového, jiného pro spokojenost nakupujícího. Pokud Vás zaujme nějaký výrobek z již prodaných položek nebo byste rádi jiný motiv, barvu a pod., bez ostychu se ptejte vnitřní poštou.

 

Ráda se s Vámi podělím o výrobky a bude mi potěšením, když drobnosti zútulní Vaše domovy.

                                  ♥♥♥                                  

Děkuji za návštěvu, Vaše komentáře a případné hodnocení Vašeho zakoupeného zboží.

Hezký den. Lenka Baťková.

Děkuji, že respektujete Lenky včelky autorské nápady.


 Občas peču trvanlivý perník z dřevěných forem.

Motám figurky z kukuřice.

 maluji na textil


občas háčkuji

 

Způsob dopravy
Základní cena je uvedená u zboží. Při zakoupení více druhů zboží, platíte jen jedno poštovné podle váhy a obsahu. Změnu poštovného a balného si vyhrazuji změnit při potvrzení objednávky. Děkuji za pochopení. Zboží Vám bude řádně zabalené a doporučeně odeslané Českou poštou. Fakturu vystavuji na požádání.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Lenka včelka prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/lenka-vcelka. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky kupujícím.

2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

4. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít.

5. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

7. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

Podmínky při práci na zakázku 

1. Zákazník bude předem seznámen s barvou, velikostí, vzorem výrobku a konečnou cenou. Protože se jedná o výrobky s velkým podílem kreativní práce, souhlasí objednavatel  tímto se skutečností, že detaily výrobku se mohou mírně  lišit a to pouze tak, aby se vzhled výrobku podstatně nezměnil.

2. Dodací lhůta je uvedená u popisu zboží nebo předem písemně dohodnutá. 

3. V některých případech je požadována záloha. U zakázkové práce tvoří 50% předem dohodnuté konečné ceny výrobku a je nevratná.

4. V dohodnuté lhůtě bude výrobek zhotoven a objednavatel vyzván k doplacení ceny a to tak, aby doplatek byl připsán na účet do 7 pracovních dnů. Po připsání doplatku na účet výrobce bude výrobek odeslán.Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je kupující povinnen zakoupit. Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.

5. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

Reklamace

1. Reklamace se řídí platným Obč. zákoníkem. O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).

2.Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

3. Ke každé objednávce je na žádost kupujícího řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4. Záruka se nevztahuje na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučeně. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

Ochrana osobních údajů

1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

***

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
646797
18.8.2017 Speciálně pro levandulovou dušičku jsem ušila zástěru, chňapky a podložku pod hrnec. Vše najdete v nabídce ;-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.