Profil uživatele
LenkaK.
Prodávající
Teplice
Registrace: 23.5.2008

Novinka

Chtěla jsem vyzkoušet zase něco nového, a tak jsem se vrhla na výrobu látkových srdíček, která jsou ještě zkrášlena plstěnými vyšívanými srdíčky.

Mohou se stát pěknou ozdobou zdi, záclony nebo jiného zákoutí. A nebo mohou být darována jako pěkný malý dárek, který každého jistě potěší.

        

 

 

Novinka!

Začíná plesová sezóna, proto jsem pro vás připravila saténové brože, ale i spony do vlasů a čelenky, se kterými budete na ples skvěle připravená.

     

 

Jako asi každý mám ráda šperky a také je i ráda nosím, jenže ani "obyčejná" bižuterie není zrovna nejlevnější. Až po delší době a o několik korun chudší jsem se zaměřila na to, jak takové náušnice nebo náhrdelník byly vyrobeny. Často jsem zjistila, že to až tak složité není. No a tak začalo mé "piplání" se s korálky. Nemohu říct, že bych až tak moc ušetřila, protože materiál na jejich tvorbu také není zrovna moc levný. Nicméně mě to, jak se říká, chytlo. Postupně se snažím zdokonalovat. Když se třeba po roce podívám na náušnice, které jsem tehdy vyrobila, skoro se zhrozím, jak se mi to vůbec nelíbí. No, teď bych to prostě udělala jinak. Všechny mé výtvory jsou originály, tudíž nikdy nemohou být dva úplně stejné kusy. Upřednostňuji takovou tvorbu, kdy si co nejvíce částí šperku udělám sama. Takže většina výtvorů je od náušnicového háčku až po špičku šperku vlastní výroby.

Jsem moc ráda, za jakýkoliv ohlas, proto vám všem děkuji za srdíčka a komentáře. Jsem také ráda, když mám zpětnou reflexi v podobě hodnocení, alespoň tak vím, že zboží dorazilo k zákazníkovi v pořádku a že je s ním spokojený.

V poslední době mě nadchla výroba broží. Nejdřív jsem začala tvořit jen s plstí v kombinaci s nějakým hezkým knoflíkem. Postupně jsem tyto brože inovovala přidáním buttonkovývh knoflíků. Nakonec jsem v poslední době začala vyrábět nejen brože, ale i čelenky, sponky a spony z organzy a ze saténu.

Ukázka mých výtvorů:


Způsob dopravy
Zboží posílám jako doporučený dopis v bublinkové obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím