Profil uživatele
Lentti
Prodávající
Rumburk
Registrace: 21.10.2013

  

Jednou jsem četla, že za slovem tvorba většina z nás vidí básníky, malíře a skladatele, ale pravdou je, že tvorba je vše, v čem se skrývá poezie života... Pro mne je největší inspirací příroda, a to ve všech svých podobách. Střípky tohoto vnímání se objevují v tom, co dělám.

Fler je místem, kde se setkávají lidé, kteří onu poezii cítí... 

______________________________________________

Vítejte v mém světě  autorských Lentti panenek a andělů, plstěných panenek do dlaní, drátkovánípolštářků               a jiných výtvorů, které mne v poslední době přinášejí pocit radosti a jemných doteků štěstí.

Panenky do dlaní dostaly svůj název pro svou křehkost. Když jsem vyráběla první a česala vlásky, měla jsem pocit, jako bych v rukách  měla živou bytost. Od té doby pomalu vznikají nové panenky, u kterých mě baví jejich zdobení a následné vdechnutí života. Vždyť na počátku je jen kousek bavlněné látky, korálky, provázky a další materiály.

Panenky jsou vhodné jako dárek i jako talismánek s vlastní energií. Na cestu k vám jsou uloženy do dárkové krabičky z vlnité lepenky s průhledným okénkem.

Ať se vám líbí a v případě zakoupení, ať přinášejí jen a jen radost...

Děkuji za vaši návštěvu.

 Lentti 

 TOPlist

 

 

 

Způsob dopravy
Poštovné a balné je uvedeno vždy k jednomu konkrétnímu zboží. Pokud objednáváte více kusů, částka se upraví při potvrzení objednávky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
262331
3.5.2014 Prohlédněte si nováčka ze spřáteleného krámku Art-šperky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím