Profil uživatele
leonteenka
Prodávající
Praha
Registrace: 1.4.2009

Miluju staré krásné věci. Sbírám spoustu "pošetilostí". Obzvlášť různé staré vychytávky do kuchyně mě udivují, s jakou důmyslností a smyslem pro krásu je naši předci vyráběli.

Mám ráda dobrý čaj a pramenitou vodu, hory a divokou přírodu, podzim a bouřku, dravou vodu a oheň, déšť a vítr. Kámen, dřevo, hlína, sklo, kov, vlna - tyhle materiály mi jsou nejbližší. Z barev pak černá, bílá, stříbrná, žlutá až medová, sytá růžová a modrá, rudá. Rozvernost a kontrasty, i nějaká ta divočina, to mě baví. Různé šílené kombinace. A potrpím si na "akuratesu", jak říkával pan Burian.

Hudba, která má tu správnou šťávu, mi dokáže rozproudit krev. Na žánru už pak až tolik nesejde. Ale určitě mě osloví swing, jazz, bluegrass, pořádný čardáš, bubny ..., ráda zajdu i do kostela na varhany a ne jen ty. Za dlouhých zimních večerů se ráda obklopuji svíčkami, vůněmi bylinek a koření a utíkám z reality do snění o starých dávných časech, o dřevěnicích, kupách sněhu, starých sklařích, tkalcích, korálkách, pohádkách, pověstech, povídačkách a báchorkách. V létě se "stěhuju do přírody".

Děkuji za návštěvu a přeji hezký a pohodový den.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím