Domů Profil prodejce Levandule-foto
  • aktivní prodejce od r. 2020
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Praha, ČR
  • 6 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 6
Aktivita: aktivní
Prodáno: 6
Registrace: 15.11.2020
Město: Praha
Stát: ČR
Důležitá informace: Krásný rok 2023. Uvedená cena dopravy se vztahuje na zásilky do rozměru A4, tj. do cca 21x31cm. V případě dotazů se neváhejte ozvat vnitřní poštou.

Levandule-foto

/ Prodávající
Novinky
1005936
29.4.2022 Přidány 4 nové fotografie - pod kvetoucí třešní... krásný víkend.

 

  image  image  image

 

Vítám Vás ve svém obchůdku Levandule-foto.

Přeji Vám krásný den!

 

 Přineste si domů kousek přírody, který nezvadne, a přitom se nemusí zalévat! ... nebo jím obdarujte své blízké Mrkáček

Udělejte radost sobě a svým blízkým

...a kochejte se společně rozmanitostí a krásou přírody

Výrobky, které nabízím, jsou, jak to jen jde, ruční prací, některé je možné zopakovat, jiné jsou co kus to originál a každým pokusem o to je napodobit, vznikne další originál, vše je z kvalitních materiálů

Používám své autorské fotografie

Nabízím výrobky na míru, podle Vašeho přání, možné též s Vašimi fotografiemi

 

image  image  image

image

 

CO NABÍZÍM:

Vkládám sem především fotografie, které mohu vytisknout jako plakát nebo obraz (ať už klasicky do rámu nebo na malířské plátno, hliníkovou desku či pod akrylátové sklo). Nechávám si velmi záležet na kvalitě tisku. Co se týče tisku fotografií jako plakát, je možné si vybrat, zda chcete lesklou, matnou či jinou (např. perleťovou) úpravu fotografie nebo nechat výběr na mně.

Nabízím též konzultaci, pokud si nejste jisti, jaký zvolit typ papíru u plakátu nebo formu obrazu, podle toho, kam fotografii umístíte a co od ní očekáváte, apod.

Postupně sem budu vkládat také předměty s motivy mých fotografiípřání, pohlednice, záložky, magnetky, samolepky, kalendáře, fotografií potištěné hrnky, polštářky apod.

POKUD JSTE ZDE NENAŠLI FOTOGRAFII nebo PLAKÁT, OBRAZ či PŘEDMĚT S MOTIVEM MÉ FOTOGRAFIE, po kterém toužíte, neváhejte mě oslovit vnitřní Fler poštou, mám toho více, než sem stíhám vkládat Úsměv

Nabízím také výrobu na přání, na míru. Umožňuji též částečnou úpravu mých výrobků (např. fotografií) podle Vašich požadavků. Jde např. o výměnu/ přidání textu na přáníčko nebo oříznutí fotografie pro Vámi požadovaný rozměr.

 

Určitě se neváhejte ozvat v případě jakéhokoliv dotazu k mé tvorbě a výrobkům, které nabízím.

 

 image  image  image

image

 

K UŽITÍ VÝROBKŮ:

Fotografie i ostatní zboží zde zakoupené je určené pouze pro domácí použití (domácí dekorace, tapety apod.).

V případě, že chcete zboží zde zakoupené využít k jinému než domácímu použití (ke komerčnímu využití, reklamě, podnikání, rozmnožování, vystavování na internetu, šíření fotografie, kopírování apod.), kontaktujte mě prosím Fler poštou.

Respektujte prosím autorská práva. Děkuji!

 

image

 

Děkuji Vám za návštěvu a přeji Vám krásný den!

 

Způsob dopravy

Zboží zasílám Českou poštou (doporučené psaní, doporučený balík, balík do ruky, balík na poštu, balík do balíkovny), Zásilkovnou (na výdejní místo, na adresu), PPL, GLS. Možné je také osobní předání na Praze 6 v okolí metra Dejvická či Bořislavka. Pokud byste chtěli zaslat zboží jinak, ozvěte se prosím vnitřní Fler poštou.

Zboží balím pečlivě tak, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě (kartonová obálka/ kartonová krabice + bublinková folie); je také možné zabalit do již použitých obalů, pokud zrovna jsou - pokud si přejete takto zboží zabalit, napište mi prosím zprávu, děkuji.

Pokud přesto dojde k poškození, neváhejte mě ihned kontaktovat a domluvit se mnou postup reklamace u přepravce. Přepravu je možno reklamovat většinou jen do 2 dnů od doručení. Pokud můžete, pořiďte též prosím fotodokumentaci poškozeného balíku.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Levandule-foto

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--