Domů Profil prodejce Life Designer
 • aktivní prodejce od r. 2017
  Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
 • Praha 6, ČR
 • 95 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (9) 100%
Nadšenci: 50
Aktivita: aktivní
Prodáno: 95
Registrace: 22.11.2017
Město: Praha 6
Stát: ČR

Life Designer

/ Prodávající
Novinky
910622
1.11.2020 V nabídce jsou nově náhradní kalendária 2021 - ať už jako nová náplň do diáře 2020 nebo jako základní kámen vašeho diáře na míru (stačí doplnit disky, obalem či dalšími komponenty).

 

Dneska by to šlo.

Dnešní den je ideální den pro to, vykročit za svým snem...

Life Designer je inspirativní deník a diář v jednom. Díky unikátní diskové vazbě umožňuje vyndávat a přesouvat listy a vytvářet tak obsah přesně podle vašich potřeb. Jeho nedílnou součástí je Průvodce na cestě za svou vizí, který se zajímá o vaše niterné pocity a zájmy a provází vás na cestě hledání a tvorby své vlastní vize a plánu.

image

 

Co je Life Designer?

Life Designer je multifunkční organizér, ve kterém se najde (doufáme) každý. Praktikům nabízí prostor pro plánování, třídění poznámek, zachování nápadů, nebo pro přehled o výdajích a úsporách. Vizionářům či vizionářkám zase poskytne dostatek prostoru pro zamyšlení před každým měsícem či projektem, stanovení priorit, rozložení své energie rovnoměrně mezi důležité oblasti svého života, a samozřejmě také prostor pro průběžnou (sebe)reflexi. Je to pomocník, který vám pomáhá mít vše pod kontrolou, jít za svou vizí a vědomě se rozvíjet.

 

Life Designer = diář na míru

Netradiční disková vazba zajistí opravdu osobní obsah. Díky ní můžete doplňovat a přemisťovat jednotlivé listy podle svých potřeb a preferencí. Základní verze diáře obsahuje tabulky a formuláře z mnoha oblastí. Jen vy si vyberete, které a jak budete využívat.

Diář Life Designer obsahuje zejména:

 • Různé formy kalendářů, které se doplňují - roční, měsíční a týdenní
 • 3 různé systémy pro přehled úkolů a důležitých událostí
 • 2 různé listy pro zpracování cílů 
 • Nejrůznější listy pro zachování námětů a nápadů - tipy na filmy, knihy, cestování, dárky a další
 • Přehledy o financích - přehled o výdajích, úsporách, výpůjčkách a zápůjčkách a dalším
 • Listy pro mapování životního stylu, plánování jídelníčku a zavádění drobných zvyků krůček po krůčku
 • 6 barevných záložek pro oddělení měsíců

----------------------------------------------------------------------------------------

Jako dárek od nás dostáváte voucher na 15 listů dle vlastního výběru ;-)

----------------------------------------------------------------------------------------

image

 

Průvodce na cestě za svou vizí

Než se vydáte na cestu za svou vizí, budete si dost možná potřebovat ujasnit pár otázek. Nedílnou přílohou diáře je Průvodce na cestě za svou vizí, který vám některé z těchto otázek položí. Průvodce vám bude inspirací při výpravě do vašich myšlenek a přání. Odhodlání a ochota jít si za svým pak už bude jen na vás. Průvodce obsahuje 12 kapitol, které vám pomohou uvědomit si své touhy, srovnat si své myšlenky a životní priority, a za svou vizí vykročit.

image

 

Není papír přežitek v době elektronických diářů a zápisníků?

Mnoho lidí používá elektronické diáře, často si však své poznámky stejně zapisují v lepším případě do notýsku, v horším případě na jednotlivé papíry, které se potom tak nějak různě hromadí.

Life Designerem můžete mít důležité poznámky pohromadě a teprve podle potřeby si je roztřídit. Nemusíte už nosit různé sešity. Stačí vám jeden diář na všechno. Poznámky snadno rozlišíte barevnými předěly a archivovat je můžete na jiných discích.

 

Naše diáře nejsou pouze klasické plánovače, ale jsou to komplexní nástroje pro vaši organizaci osobní rozvojKalendárium je vlastně jen malá část toho, co vám naše diáře můžou přinést - a zároveň jediná část, kterou se diáře Busy a Uni liší.

 

V diářích Uni jsme narozdíl od diářů Busy zvolily horizontální rozdělení týdne. Každému dni jsme tedy přiřadily jeden řádek rozdělený do šesti sloupců. Jak sloupce budete využívat, je pak už jen na vás. Diář Busy má týden rozdělen na dny vertikálně, každý den má jeden sloupec. U obou variant je samozřejmostí roční plánovač a měsíční přehledy. Zbytek diáře tvoří stránky pro plánování projektů, evidenci úkolůpoznámek a sledování vašeho životního stylu.

DIÁŘ BUSY

 • týdenní + měsíční kalendář
 • 96 listů v diáři + 36 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
 • disky velikosti L

 

DIÁŘ UNI

 • týdenní + měsíční kalendář
 • 96 listů v diáři + 36 listů (kalendárium na druhé pololetí zvlášť)
 • disky velikosti L

 

 

Není nad klasické zápisky podle vlastních potřeb a zvyklostí. Vyberte si z linek, čtverečků, teček nebo čistých listů (nebo zvolte rovnou Zápisník mix listů, kde jsou všechny) a pracujte se svým novým blokem tak, jak jste zvyklí. Díky diskové vazbě můžete listy vyndávat a doplňovat, takže ve vašem zápisníku bude vždy jen to, co potřebujete.

 


Praktický tip: Zápisníky můžete využívat jako zásobárnu poznámkových listů do vašeho diáře a zároveň skladiště poznámek, které chcete uchovat. Pokud například studujete, můžete do školy nosit jen jeden lehký zápisník místo deseti sešitů a doma si poznámky třídit podle různých předmětů.

 

 

Disková vazba je set koleček neboli disků, které mají po svém obvodu zvýšený okraj. Perforace listů pro tyto disky má tvar houbičky. Disky do těchto houbiček zapadají tak akorát, aby se s nimi snadno manipulovalo a zároveň nevypadávaly.

 

DSC00589_800x533

 

Naším hlavním cílem je flexibilita personalizace. Díky diskové vazbě si můžete obsah diáře či zápisníku tvořit podle vlastních potřeb. Kromě toho, že si můžete jednotlivé stránky přesouvat podle toho, jak se vám to právě hodí, můžete si také archivovat nepotřebné poznámky do jiného notesu. Určitě také oceníte, že si nemusíte každý rok kupovat úplně nový diář. Stačí si dokoupit kalendárium na následující rok a to do diáře pouze doplnit. Rozhodnete-li se během roku, že vás přestal obal vašeho diáře bavit, není nic jednoduššího než si vybrat jiný, a obal u diáře vyměnit.

O hlavních výhodách jsme mluvili v předchozím odstavci. Další věcí, kterou ale považujeme za výhodu této vazby, je její netradiční vzhled a jednoduchost. Oproti známnějšímu systému karis bloků nezabírá tolik místa uvnitř diáře a víceméně nehrozí její poničení. Někteří uživatelé ale zmiňují, že se jim v blízkosti disků špatně píše a někomu se narozdíl od nás hřbet tvořený disky vzhledově nelíbí nebo je pro ně zbytečně masivní.

 

DSC00664_800x533

Listy se nejlépe vyndavají uchopením stránky za horní hranu a tahem vzhůru a k sobě. Pohybem do strany byste list vytrhli a poškodili. Můžete vyjímat i více stránek najednou, ale pokud je chcete dále používat, doporučujeme jich vyjímat najednou maximálně pět.

 

Vkládání listů je stejně jednoduché. List přiložíte k diskům a prsty jemně papír ke každému disku postupně nacvaknete. Listy se lépe vkládají na té straně, kde je méně stránek. Vkládat listy můžete až po osmi najednou.

Způsob dopravy
Zásilkovna, Česká pošta, DPD, Osobní předání (Praha 6)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Life Designer

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--