Profil uživatele
light colors
Prodávající
Praha
Registrace: 3.1.2014

Než vstoupíte do mé galerky doporučuji milovníkům psům něco na pobaveníMrkáčekBrečí smíchy

https://www.youtube.com/watch?v=6BBjLKJf4Sg

 

 

Dobrý den.

Vítám Vás na mých stránkách. Vystavuji vlastní obrazy. Zásadně nemaluji dle předlohy, proto nemohu udělat víc jak jeden originál.

Jedná se hlavně o experimenty, abstrakce, hry barev a nálad. 

Jednoduše pro radost, nabití energie a vnitřní sílu. Je na každém , jak na vás budou mé obrazy působit.

Inspiraci hledám všude kolem nás, hlavně je ztvárněná mou fantazií. Neboť běžná realita je šedivá a v tomto světě nacházím světlo barev a dobíjím své baterky.

Moje krédo je: V jednoduchosti je krása. A mnohdy ji ani nespatříme.

Některé mé obrázky se mi líbí více, jiné méně. Jsem kritická ke svým výtvorům, ale vkládám sem i ty možná méně libivější pro vás. Omlouvám se, ale i to jsem já. Ani barvy, ani nálady mnohdy nebývají dokonalé.

Děkuji za nakouknutí a přeji pohodové dny.

Zuzana

 

 

Více smajlíků ke stažení Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení

   Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení   Více smajlíků ke staženíVíce smajlíků ke stažení

 

 

 

ČLOVĚČE POMOZ.

 

Nikdy nevíš, kdy budeš potřebovat pomoc i ty a vše dobré se ti vrátí.

Čiň jen to, co sám očekáváš, aby druzí činili tobě.

Být k sobě hodní, všímaví tě nic nestojí, možná jen čas, ale ten stojí za to.

Vědomí, že pomůžeš, byť i málem tě činí lepším člověkem.

A toho zla kolem je víc než dost, tak proč mu dávat zelenou?

http://www.forjane.cz/verejnesbirky/ali-asal-207-1/

 

 

 

 

 

 
 
 

Způsob dopravy
Česká pošta, na dobírku nezasílám.
Obchodní podmínky
  1. Úvodní ustanovení
    • Tyto obchodní podmínky upravují v souladu s ustanovením § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího. Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese fler.cz/light-colors  (dále jen „webová stránka“), a to prostřednictvím rozhraní webové stránky .

 

1.2. Obchodní podmínky se nevztahují na případy, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od prodávajícího, je právnickou osobou či osobou, jež jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

 

1.3. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb.

Prodejce není plátce dph.

  1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím a následným potvrzením prodejcem v systému www.fler.cz

Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou www.fler.cz .

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží  v doplňkové zprávě objednávky, případně změny způsobu dodání zboží, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou www.fler.cz

2.5. Platba jen převodem na účet prodejce. Poté nejpozději do 5 pracovních dnů bude odesláno zboží, není-li uvedeno jinak. Prodejce nezasílá na dobírku a osobní převzetí není možné.

  1. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu) na adresu uvedenou prodejcem při potvrzení objednávky.

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující by měl před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího vnitřní poštou webové stránky. Urychlí se tím, jak vyřízení odstoupení, tak i případné reklamace.

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu .

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

  1. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Doklad o zboží bude vydán na žádost kupujícího v elektronické podobě. Kupující má ze zákona záruku na prodané zboží 24 měsíců, není třeba vystavovat záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Vyřizování reklamace prodejcem je plně v souladu s Občanským zákoníkem č. 89/2012 Sb

  1. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Mbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená/zapsaná zásilka -  RR nebo BA, nikoliv balík do ruky nebo balík na poštu. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Základní zasílací náklady(poštovné+balné) jsou uvedeny prodejcem na každém inzerovaném zboží.

Mimosoudní vyřizování stížností spotřebitelů zajišťuje prodávající prostřednictvím své elektronické adresy. Informaci o vyřízení stížnosti kupujícího zašle prodávající na elektronickou adresu kupujícího. Dle zákona o ochraně spotřebitele je možné, aby se zákazník obrátil na Českou obchodní inspekci a zahájil řízení pro mimosoudní řešení spotřebitelského sporu. Kontaktní údaje: Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2; www.coi.cz.

  1. Ochrana osobních údajů

6.1. Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

6.2. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, adresa elektronické pošty, telefonní číslo (dále společně vše jen jako „osobní údaje“)., a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely vedení uživatelského účtu. Souhlas se zpracováním osobních údajů v celém rozsahu dle tohoto článku není podmínkou, která by sama o sobě znemožňovala uzavření kupní smlouvy.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 14.listopadu 2017.

 

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.