Profil uživatele
LightningFold
Prodávající
Brno
Registrace: 9.10.2009

Vítáme Vás v našem obchodě.

Projekt LightningFold je ztelesněním naší vize o svobodném navrhování, samostatné výrobě a přímém prodeji užitečných věcí. Je to naše osobní dobrodružství, kterým si ověřujeme, jestli svět funguje tak, jak doufáme, že funguje.

Naším centrálním motivem je ohýbání a práce se světlem a stínem, barvami a překvapivými detaily.

Naše svítidla máme vyzkoušená, většinu modelů máme doma. Všechna byla navržena mozkem, vyzkoušena a vyladěna na vlastní kůži a jsou vyráběna našima rukama přímo pro konkrétního zákazníka. Vedle světel nabízíme dekorativní krystaly hotové i v sadách do-it-yourself. Je to větší legrace a můžete z nich vytvořit dekorace zcela podle Vašich představ.

Pokud nás chcete vidět, můžete se bavit retro videem z léta 2012.

Pokud u nás nenajdete světlo, které by vyhovovalo Vaší představě, neváhejte se na nás obrátit vnitřní poštou, rádi Vám vyjdeme maximálně vstříc. Máme dost zkušeností s nejrůznějšími požadavky a dokážeme řešit případné trable. Naším hlavním zájmem je vždy Vaše spokojenost.

Děkujeme Vám za návštěvu.

STÍNÍTKA

Ohýbáním, stříháním, nýtováním a šitím tenké plastové fólie vzniká náš původní designérský počin. Jsou jím stínítka Ježeček, Světlokvět a Korytnačka, nabízená ve třech velikostech (S, M a L). Všechny modely jsou v dostání jako závěsné lampy, lampy na stolek a stojící lampy (na zem). Ježečka a Korytnačku je možné rovněž připevnit rovnou na strop (bez závěsné šňůry) a vertikálně na stěnu.

Všechny modely jsou naším vlastním designem.

Svítíka vyrábíme ručně z tenké, plastové fólie, která propouští dostatek světla, abyste je mohli použít s vybraným zdrojem světla ve všech místnostech, kde vykonáváte běžnou práci. Světla standardně vyrábíme z průsvitné, mléčně bílé fólie, můžete však vybírat z mnoha průsvitných i neprůsvitných barevných odstínů.

Materiál je chemicky, UV a tepelně odolný. Snadno se čistí vodou a mýdlem, v případě silnějšího zašpinění doporučujeme použít technický líh. Prachu se nejsnáze zbavíte ve sprše. Stínítka nesmí přijít do přímého kontaktu s ohněm a nepatří na mráz.

Součástí každého balení je návod, další výbava je uvedena u jednotlivých svítidel. Zdroje světla nejsou součástí balení.

KRYSTALY A LAMPIONY

Dekorativní krystaly vyrábíme podle vlastního designu z trvanlivého a kvalitního tvrdého papíru. Nabízíme spoustu barev, abyste si vybrali a vytvořili dekorace podle Vašich představ.

Krystaly se hodí pro závěsy, kolotoče a jiné ozdoby nad dětské postýlky (výborný dárek pro novorodiče), girlandy na nejrůznější oslavy a jako dekorace domova při rozmanitých příležitostech. Lze z nich vytvořit závěsy, které oddělí jednotlivé zóny místnosti.

Obsah balení je uveden u jednotlivých položek.

Stínítka balíme do pevných krabic vystlaných měkkým papírem a odesíláme poštou pojištěná na plnou cenu s potrvzením dodání. Kvítky posíláme navíc jako křehké zboží, což se odráží na vyšší ceně poštovného. Krystaly balíme bezpečně do pevných obálek. Na cestě je můžete sledovat v systému Track&Trace České pošty.

Není-li uvedeno jinak, balíčky odesíláme nejpozději dva týdny od obdržení platby, protože je vyrábíme přímo na základě Vašich objednávek. Pokud je potřebujete dříve, třeba jako dárek, dejte prosím vědět vnitřní poštou.

Rádi se s Vámi domluvíme na osobním odběru v Brně. Nemusíte čekat doma na pošťáka nebo chodit na poštu, svítítko dostanete obvykle dříve až domů a navíc ušetříte.

Vezměte prosím na vědomí, že u zásilek posílaných za hranice ČR a u objednávek vícero položek je cena za poštovné stanovována individuálně.

Způsob dopravy
Viz záložka Balení a doprava.
Obchodní podmínky

I. Obecně

1. Všechny transakce podléhají těmto obchodním podmínkám. Potvrzením objednávky kupující akceptuje tyto podmínky jako celek.

2. Práva a povinnosti kupujícího a prodejce se řídí zákony České republiky a Evropské unie.

II. Smlouva

1. Specifikace zboží jako jsou ilustrace, popisy, rozměry, které jsou obsaženy v našem katalogu, se mohou mírně změnit a na hotovém výrobku odlišovat, pokud nejsou výslovně označeny jako závazné. Berte prosím na vědomí, že naše výrobky jsou ručně vyráběné, a proto se mohou lišit v detailech od položek vyobrazených v katalogu. Malé barevné odchylky mohou být důsledkem odlišného nastavení barev monitoru.

2. Objednávka zaslaná kupujícím je závazná. Odeslání položky je závazné pro prodávajícího v případě, že položka byla zaplacena.

3. V případě, že zboží není k dispozici (i některé z položek), může kupující odstoupit od objednávky.

III. Ceny a platba

1. Cena uvedená u položky je závazná a konečná a zahrnuje všechny daně platné v EU.

2. Přijímáme pouze platby předem převodem na účet. Po potvrzení objednávky dostane kupující všechny potřebné informace k platbě a je následně informován o přijetí platby.

3. Plná cena objednávky, včetně všech položek cen a náklady na dopravu, musí být uhrazena před vyřízením objednávky. Pokud není cena zaplacena v přiměřené lhůtě po potvrzení objednávky (obvykle dva týdny), je objednávka zrušena prodávajícím.

IV. Poštovné a dodání

1. Zboží odesíláme po obdržení platby v určené lhůtě, která je specifikovaná u každé položky. Kupující je informován o odeslání zboží.

2. Kupující je oprávněn odstoupit od smlouvy v případě, že předání objednávky k přepravě je opožděno. Kupující nemůže v takovém případě požadovat jakékoliv další náhrady.

3. Náklady na dopravu závisí na hmotnosti a rozměru zboží. Balíčky jsou vždy pojištěny na škodu nebo ztrátu. Pokud je zboží poškozeno, kupující by měl odmítnout balíček přímo při převzetí (v případě, že škoda je zřejmá), nebo co možná nejdříve (při pozdějším zjištění), reklamovat služby dopravce. Náklady na dopravu jsou určeny pro každou položku našeho katalogu.

4. Prodejce nenese odpovědnost za ztracené nebo poničené zboží, předané k přepravě. Výše náhrady je v takovém případě specifikována dopravní společnosti, ale vždy zahrnuje cenu za zboží zaplacenou, včetně nákladů na přepravu.

5. Všechny položky jsou baleny bezpečně v krabici, sledovatelné na své cestě k zákazníkovi (včetně potvrzení přijetí) a pojištěny na plnou cenu. Pokud se vyskytnou nějaké problémy s dodávkou, dejte nám prosím vědět co nejdříve, abychom mohli sledovat ji a řešit případné potíže.

V. Záruka

1. V případě jakýchkoli vad dodaného zboží jsme oprávněni k opravě závady nebo nahrazení zboží bezvadným kusem. Kupující má právo odstoupit od smlouvy, jestliže ani oprava nebo náhradní kus neodpovídají původní specifikaci zboží.

2. Kupující je povinen umožnit ověření vady položky.

3. Záruka trvá 2 roky.

4. Nároky na náhradu jiné škody na straně kupujícího jsou vyloučeny.

VI. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující může odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě dvou týdnů od dodání zboží v písemné podobě (dopisem nebo e-mailem) nebo vrácením zboží na naši adresu. Toto období začíná s dodáním zboží kupujícímu, který je povinen zboží převzít.

2. Při vrácení zboží musí kupující přiložit kopii faktury a poskytnout nám informace potřebné k vrácení kupní ceny. Peníze jsou vráceny ve lhůtě 14 dnů. Vracená suma může být snížena, jestliže prodejce obdrží zboží zjevně použité nebo poškozené.

VII. Zásady ochrany osobních údajů

1. Osobní údaje a informace o účtu kupujícího jsou použity pouze ke zpracování objednávky. Patří j nim jméno, poštovní adresa, registrační číslo společnosti (v případě potřeby) a registrační číslo DPH (pouze pro firmy), platební účet (v případě náhrad).

2. Zpřístupnění údajů třetím osobám je vyloučeno.

3. Data jsou zpracována v souladu s příslušnými ustanoveními právních předpisů České republiky a Evropské unie. Jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00045745.

4. Osobní údaje o kupujícím jsou shromažďovány pouze pro stanovené účely a nesmějí být uchovávány déle, než je nutné.

5. Potvrzením objednávky kupující dává souhlas s těmito zásadami ochrany soukromí. Tento souhlas lze písemně (dopisem nebo e-mailem) odvolat.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.