Domů Profil prodejce Limen
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 30 minut.
  • Chlumec nad Cidlinou, ČR
  • 109 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (42) 100%
Nadšenci: 316
Aktivita: aktivní
Prodáno: 109
Registrace: 31.3.2011
Město: Chlumec nad Cidlinou
Stát: ČR

Limen

/ Prodávající
Novinky
879845
1.5.2020 Nové zboží je zde opět dostupné!

Limen Clothing

Značka LIMEN CLOTHING vznikla v lednu 2011. Kromě kvality textilu a potisků, klade důraz především na originalitu a osobitost. Inspiruje se v přírodě, umění, hudbě, literatuře, filmu, komiksu, …

Limen Clothing

Název značky LIMEN pochází z latiny. Je to slovo označující „práh“. V psychologii a fyziologii vyjadřuje práh psychologické nebo fyziologické odpovědi. Je to nejmenší detekovatelný pocit; nejslabší hodnota, která vyvolá nějaký efekt. Slovo LIMEN se týká myšlenek omezení a hranic – hranice života a smrti, temnoty a světla, reality a fantazie. Označuje něco co je na prahu dvou světů.

Limen Clothing

Zajíc v logu značky odkazuje na nadpřirozené bytosti tricksterů ve folklóru a mytologii mnoha národů. Je to antropomorfní zvíře vyznačující se nevypočitatelným, šibalským charakterem. Bývá označován za neutrálního „boha“ udržujícího rovnováhu mezi dobrem a zlem, mezi řádem a chaosem. Tato postava ztělesňuje moc, kterou má sice fyzicky slabší, ale o to mazanější a chytřejší jedinec nad silnějším. Jako kulturní hrdina se staví do opozice k zavedenému řádu. Poukazuje na chyby ve společnosti, bouří se proti autoritě, nepřijímá věci slepě, je překračovatelem hranic a omezení.

LIMEN vyjadřuje individualitu, otevřenou mysl, pozitivní přístup k životu – nebýt spoutaný nátlakem většiny, nezůstávat v řadě, jít svou vlastní cestou.

Způsob dopravy
Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty - doporučeně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Limen

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--