Profil uživatele
Linen Your Life
Prodávající
Praha 9
Registrace: 17.7.2018

V jednoduchosti spočívá krása!!! Len je nádherný materiál s úžasnými vlastnostmi, je prakticky nezničitelný a neopotřebovává se praním ani používáním jako jiné materiály a s každým vypráním je měkčí a krásnější. Je to ideální materiál pokud se jako já nedokážete ztotožnit s duchem dnešní doby, že výrobek je často na jedno použití a záměrně je navržen tak, aby se rychle opotřeboval a tím nutil člověka koupit další výrobek stejně špatné kvality. Chci nabízet kvalitní výrobky, které vydrží celé desetiletí a stanou se nesdílnou součástí Vaší domácnosti a pomůžou vytvářet atmosféru domova. V našich výrobcích se snoubí vysoká kvalita a odolnost materiálu s moderním designem. Doufáme, že naše výrobky vyrobené s láskou potěší Vaše oko a přispějí ke zdraví Vás i Vaší rodiny.

Zde najdete utěrky, ubrusy, ubrousky, zástěry, polštáře všemožných velikostí, povlečení a pytlíčky pro bezobalový nákup a uchování potravin. Vše lze vyrobit na míru, neváhejte a ptejte se!

POZOR: vyrábím především na zakázku, doba výroby se může lišit podle aktuálního stavu rozpracovaných objednávek a rodinné situace. Pokud chcete výrobek co nejrychleji, vybírejte prosím z mých skladovek. Stav skladu se snažím udržet co nejaktuálnější, ale protože prodávám na více platformách, může se stát, že počet výrobků na skladě nemusí být zcela přesný. Dopředu se omlouvám a budu se snažit Vám případné zklamání vynahradit.

Obchodní podmínky

Ráda bych vás seznámila s obchodními podmínkami, které platí v mém obchůdku:

Samozřejmě zde platí veškerá ujednání v souladu s Občanským zákoníkem. Ve zkratce to jsou:


• Na zboží zde zakoupené se samozřejmě vztahuje zákonná lhůta 14 dní pro vrácení bez udání důvodu. 
   Prosím, abyste si svůj nákup dobře promysleli předem, ale naprosto respektuji, pokud zboží v reálu nesplní vaše představy nebo u oděvů nesedí střih a velikost. Náklady na poštovné v tomto případě hradí zákazník.

POPIS VYROBKU:
Snažím se o pečlivý popis výrobku (hlavně výčet použitých materiálů a rozměry) a ráda doplním případně chybějící informace. Pokud si na zakázku necháte ušít něco velmi nestandardního, tak akceptuju vrácení zboží jenom v případě dokazatelné vady výrobku, či jeho poškození behěm dopravy. 

Záruční doba je 24 měsíců (nevztahuje se mj. na běžné opotřebení).

REKLAMACE:  Na zboží zde zakoupené se samozřejmě vztahuje zákonná lhůta 14 dní pro vrácení bez udání důvodu.  Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování, v původním a nepoškozeném obalu včetně veškeré dokumentace a příslušenství poslat zpět v uvedené lhůtě. Prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodem na účet zákazníka. Bude-li zaslané zboží nekompletní, vykazovat znaky poškození nebo používání, bude zasláno kupujícímu na jeho náklady zpět. Vrácena bude platba pouze za zboží (ne za poštovné). 

PLATBA:
Platba předem na účet. Podklady k platbě Vám zašlu při potvrzení objednávky včetně VS - variabilního symbolu, který prosím nezapomeňte uvést. Na vaši platbu za zboží čekám 10 kalendářních dní a po uplynutí této doby si vyhrazuji právo vrátit zboží zpět do prodeje. V každém případě zasílám zboží až po připsání platby na můj účet.

POSTOVNE: zboží posílám prostřednictvím České pošty. Balíčky v hodnotě do 500 Kč a takové, kde jeden z rozměrů nepřesáhne 5 cm, posílám jako doporučené zásilky. Ty, které tato kritéria překročí, pošlu jako cenný balík. 
Zboží balím do obálek či kartonových krabic - vždy tak, abych minimalizovala možnost jeho poškození vlivem manipulace na poště. 
  
PROSÍM o zprávu, že Vám byl balíček doručen a jak jste spokojen/a (nejlépe do Můj nákup / Hodnotit prodejce). Pokud nebudu do 14 dní od odeslání mít zprávu o problémech s doručením, budu považovat obchod za úspěšně dokončený. Děkuji za pochopení.

Děkuji za vaši pozornost při čtení těchto informací a těším se na vaši návštěvu v mém obchůdku.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
849709
2.12.2019 Vážení milovníci lnu, ještě stále lze objednávat utěrky, ubrousky a jiné drobnosti. Z kapacitních a časových důvodů už nemohu šít povlečení.
Pokud máte zájem o polštáře, prosím napište mi, děkuji!
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím