Profil uživatele
liriodendron
Prodávající
Slavkov u Brna
Registrace: 24.11.2012

pf 18

Dobrý den, vítejte u liriodendron.

Tento trochu záhadný název je latinským názvem jednoho stromu (Liriodendron tulipifera - česky liliovník tulipánokvětý). 

 

Roste v různých parcích, zámeckých zahradách, arboretech. Kdo mi pošle vlastní fotku s uvedením lokality, bude mít u mě trvalou slevu 20% na všechno zboží.

V mém obchůdku najdete:

  • malované hedvábí

   

Některé hedvábné výrobky jsou malovány zažehlovacími barvami, jiné napařovacími, vždy je to uvedeno u konkrétního zboží. Všechny šály a šátky jsou poprvé vyprány, tím je ověřena stálost barvy. Výrobky jsou ošetřeny nealergickou aviváží (antistatická úprava). Ke každému hedvábnému výrobku je přiložen návod k jeho údržbě. 

  • šperky z chirurgické oceli 

   

  • šperky z nerezu

      

Tyto materiály jsou vhodné i pro ty, kteří mají alergii na nikl a běžnou bižuterii nosit nemohou. Tyto materiály mají stálou barvu, nečernají ani nereznou. Chirurgická ocel se běžně používá ve zdravotnictví (např. na rovnátka).

Pokud byste měli zájem o šperk s jiným minerálem nebo korálkem než je v nabídce, zkuste mi napsat dotaz vnitřní poštou. K náušnicím mohu vyrobit přívěsek, náhrdelník nebo prsten se stejným minerálem. Minerály mám ráda, protože jsou originální (jako každý z nás).

 

Všechny náušnice jsou opatřeny silikonovými zarážkami.

    

Při objednávce nad 1000 Kč je poštovné zdarma.

Nakupující ze Slovenska mohou platit v EUR (mám účet u Fio banky).

Vyrobeno v nekuřáckém prostředí.

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně, baleno v bublinkové nebo pevné obálce.
Obchodní podmínky

Snažím se vyjít každému zákazníkovi vstříc, jeho přání i případná  nedorozumění řešit vzájemnou dohodou.

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží v obchodě prodávající liriodendron, upravují vzájemná práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými platnými právními předpisy.

Rezervace

Rezervování zboží je možné po dobu 14 dnů, poté bude rezervace zrušena. Dle vzájemné dohody je možné rezervační dobu prodloužit o dalších 14 dnů.

Faktura

Faktura je vystavena ke každé objednávce v elektronické podobě, k dispozici je k vytištění u objednávky. Na vyžádání je možné fakturu přiložit vytištěnou ke zboží do balíčku nebo zaslat jako přílohu zprávy vnitřní pošty ve formátu pdf.

Objednávka a uzavření kupní smlouvy

Podáním objednávky kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

Prodejce si vyhrazuje právo objednávku odmítnout, a to buď částečně anebo v celém rozsahu. O důvodu bude nakupující informován.

Ceny nabízeného zboží jsou konečné a jsou uvedeny včetně všech souvisejících poplatků.

Kupní cena se skládá z ceny nabízeného zboží a nákladů spojených s balením a dodáním zboží (tyto informace jsou uvedeny níže).

Není stanoven žádný limit pro minimální odběr.

Upozornění

Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů.

Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není důvodem pro podání reklamace.

Dodací a platební podmínky

Dodání zboží – prostřednictvím České pošty nebo je možné osobní převzetí (místo a čas dle dohody). Na dobírku není zasíláno.

Dodací lhůta se počítá dle typu převzetí a typu platby.

Způsob platby - bankovním převodem na účet prodávajícího nebo hotově při osobním převzetí.

Zboží je odesláno bezprostředně po připsání peněz na účet prodávajícího, obvykle ještě tentýž nebo následující den.

Poštovné a balné v ČR                                                                                  

doporučená zásilka (bublinková obálka, objednávka do 580,- Kč) ... 45,- Kč

Poštovné a balné v SR

Cena poštovného bude definitivně určena po obdržení objednávky, může být snížena nebo navýšena, závisí na ceně objednávky a váze balíčku.

Zboží v hodnotě do 896,- Kč bude zasláno jako doporučená zásilka (bublinková obálka), objednávka s vyšší hodnotou pak jako cenné psaní.

Cena poštovného pro dodání na Slovensko se řídí platným ceníkem České pošty.

K ceně poštovného bude připočítán rozdíl mezi cenou dle aktuálního kurzu Fio banky a cenou dle kurzu Fleru, obvykle 10 až 15,- Kč.

Reklamační řád

Před samotnou reklamací zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu, případně fotografii vady.

Pokud se prodávající se zákazníkem nedohodne jinak, je při uplatnění reklamace nutno předložit reklamované zboží. Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám. V případě potvrzení oprávněnosti reklamace budou zákazníkovi uhrazeny přiměřené náklady spojené s předložením reklamovaného zboží.

Prodávající poté buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí. O způsobu vyřízení reklamace vyrozumí prodávající zákazníka interní poštou.

Vrácení zboží

Zakoupené zboží může kupující bez udání důvodu vrátit (odstoupit od smlouvy) do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží zašle kupující prodávajícímu stejným způsobem (doporučená zásilka, cenné psaní apod.), jakým mu bylo prodávajícím zasláno, a to na adresu uvedenou na faktuře. Vrácené zboží musí být v pořádku a nezničené, bez zjevných známek opotřebení či poškození, v původním obalu a schopné dalšího prodeje. Do 14 dnů od převzetí vráceného zboží bude kupní cena zaslána na účet kupujícího.

Ochrana osobních údajů

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

Tyto obchodní podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
745833
4.9.2018 10 párů nových náušnic
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.