Nebývám stále on-line...mějte prosím strpení, pokud čekáte na odpověď... Mám za to, že dobrý řemeslník ze mě bude, když budu sedět u kruhu a ne u počítače...=))) Díky moc za pochopení=) H.
Profil uživatele
Lítá.Mysl
Hana Vrbicová | prodávající
Litomyšl
Registrace: 2.12.2015

Lítá.Mysl - KERAMIKA Z LITOMYŠLE

 

Vítejte!

 

Nějakou dobu jste v mém obchůdku mohli okukovat a nakupovat výrobky z černého drátu... Na chvíli tu to ztichlo, našla jsem totiž svou novou vášeň...=)

Díky tomu, že jsem ještě při mateřské dostala možnost začít pracovat v jedné suprové soukromé ZUŠce, jsem přičichla k hlíně. Přišlo to rychle, jako blesk z čistýho nebe... Láska na první pohled, taková, co přichází párkrát za život... Mělo to rychlý spád. Dráty jsem zaklidila do skříně, v březnu 2017 koupila pec a kruh, společně s manželem postavila dílnu a začala makat... Spousty dní a probdělých nocí naložená v dílně... Spousty zmetků, popelnice pořád plná střepů...=) Zaplaťpánbů mi shora nadělili celkem pozitivní mysl a dost trpělivosti...a tak mě ani tyhle nekončící peripetie neodradily a došla jsem až sem...=) 

A tak mám velkou radost, že profil "Lítá.Mysl - dráty z Litomyšle" se přejmenoval na "Lítá.Mysl - keramika z Litomyšle" a mohu vám nyní nybídnout něco ze své dílničky... Věřte mi, že to všechno vyrábím s obrovským zanícením a láskou=)

Doma pálím v elektrice, tak, aby zboží bylo co nejkvalitnější, vždy na teploty přes 1200°C. Výrobky jsou určeny pro styk s potravinami, zvládnou myčku i mikrovlnku... No a občas vypálím u kamaráda něco ve dřevě. Další vášeň, která pohltila mě i mého muže=) Plány na vlastní pec otápěnou dřevem už máme, stavět se bude na podzim 2018. Tak se těště na nové ohnivé zboží=) My se těšíme moc! =)

Třebas tu nenajdete to, co zrovna potřebujete - nestíháme fotit vše, co máme skladem...napište, vyrobím podle vašich přání...

Jo a najdete nás v jedné malé vísce kousek od Litomyšle...kdybyste měli chuť přijet omrknout dílnu a to, jak naše zboží vzniká, ozvěte se, rádi vás přivítáme...=)

A víte co, ještě něco závěrem... Všechno, co dělám a mám možnost dělat, by nemohlo vzniknout bez neutuchající podpory mýho skvělýho muže... Jsem mu moc vděčná, je to fakt božan=) A ráda bych mu za to všechno poděkovala...DÍKY, Vojto! =)

 

Přejeme příjemné pokoukání v našem obchůdku...a krásný léto! 

Hanka

 

POSÍLÁME DO SVĚTA VIDEO ZE STAVBY A VÝPALU NAŠÍ NOVÉ DŘEVOPECE...RAČTE NAHLÉDNOUT K NÁM DO DÍLNY...h+v

 

 Na obrázku může být: Hanka Vrbicová, směje se

 

 Na obrázku může být: 4 lidé, včetně Hanky Vrbicové, smějící se lidé, stojící lidé, strom, venku a příroda

 

Na obrázku může být: boty

Na obrázku může být: noc

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, noc a uvnitř

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, sedící lidé, nápoje a telefon

Na obrázku může být: 4 lidé, smějící se lidé, sedící lidé, nápoje a uvnitř

Na obrázku může být: 1 osoba, boty a uvnitř

Na obrázku může být: 2 lidé, smějící se lidé, sedící lidé a venku

Na obrázku může být: obloha, strom, mrak a venku

Ještě teplé, čerstvě vyložené...=)

Způsob dopravy
geis - fler doprava, česká pošta
Obchodní podmínky

zboží odesílám v co nejblližším termínu, nejpozději do týdne, a to řádně zabalené, tak, abyste ho obdrželi v pořádku=) pokud bydlíte poblíž, ozvěte se, nemám problém s osobním předáním

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
798460
1.4.2019 Přátelé, příští týden chystáme výpal, napětí stoupá...=) Jestli chcete vidět, jaký předvýpalový veselo máme po nocích v dílně, mrkněte na profilu do záložky "v jednu ráno=)" krásné dny!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím