Domů Profil prodejce Litka J.
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Plzeň, ČR
  • 15 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 15
Registrace: 26.8.2011
Město: Plzeň
Stát: ČR

Litka J.

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

     "čepice Litka pro toho, kdo chce mít pod čepicí ..... teplo"  

 

Zdravím, vítejte mezi čepicemi Litka!  

Ve volném čase háčkuji barevné čepice pro každý den, na hory i na větrné pláže. Některé vznikají doma na gauči, jiné v křesílku na mořských plážích a některé vznikly i pod vrcholky hor.

Dříve jsem na Fleru pouze nakupovala, ale nadšení a spokojenost s čepicemi mé rodiny i přátel  mi dodala odvahu toto změnit. A tak jsem se v dubnu 2015 zaregistrovala i jako prodávající.

Čepice jsou s bambulí či bez, záleží jen na vás. Pokud čepice na fotografii bambuli nemá, tak je to jen proto, aby jste si vy sami mohli vybrat její velikost (cca 6 nebo cca 9cm) i barvu. Samozřejmě můžete mít čepici i bez bambule. V případě zájmu mohu uháčkovat čepici v barvě či v barvách a velikosti podle vašich přání. Každá z čepic je originál.

Děkuji za návštěvu i případný nákup! Budu ráda, budete-li spokojení  a svou spokojenost budete předávat dál v podobě dalších návštěv, nákupů a odkazů.

                                                                                                     Litka

 

Hello and welcome to Litka Hats!

In my spare time I crochet colorful hats for everyday use that keep you warm in the mountains or  windy beaches. Some of them I make on my home sofa, some on the beach chair near the sea or under the mountain peaks.

I was just a Fler customer at the beginning but my friends’ and family’s excitement and satisfaction with my hats gave me the courage to change it so no I am a registered Fler seller since April 2015.

Whether the hat is with or without bobble depends only on you. Even though the pictured hat has no bobble, there is no reason your hat can’t has one.  You can choose size (approx. 6 cm or 9 cm) and color according to your taste, or you can have your hat without one.

The fact I can customize the hat color/colors and size completely as you wish makes each hat originally unique.

Thank you for your visit and your interest in my product. I am pleased with all your visits and purchases.  If you love your Litka hat, you are more than welcome to share this link with friends                                                                 

                                                                                                                                                                                                                               Litka

 

Pro dobrý výběr čepice doporučuji změřit obvod hlavy (nabízené čepice jsou nejčastěji velikost S/M a M/L).

Velikosti:

XS 51 - 53

S   53 - 55

M   55 - 57

L    57 - 59

XL  60 a více

Zimní čepice jsou uháčkovány z příze s 30ti % podílem střižní vlny (70% polyakryl) a mají ručně všitou čelenku z flísu - čepice lépe drží tvar, lépe drží na hlavě, nekouše do čela a hlavně více hřeje. Střižní ovčí vlna hraje důležitou roli ve vlastnostech a funkčnosti této příze. Jak uvádí výrobce - ovčí vlna má řadu užitečných vlastností a jejich kombinace v jediném textilním vlákně je zcela unikátní: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot, má antibakteriální účinky, chrání před UV zářením, je elastické a hypoalergenní.

Údržba: šetrné praní do 30 °C, nesušit v sušičce

Jarně - podzimní čepice jsou háčkovány z příze ze 100% akrylu, nebo ze směsi 50% akryl- 50% merino vlna. V případě zájmu je možné všít flísovou čelenku i do těchto čepic. Čepice je samozřejmě možné nosit i v zimě. Jde o to, že příze je slabší a nejsou tak teplé jako příze obsahující střižní vlnu.

Údržba: šetrné praní do 40 °C; praní v ruce - čepice obsahující merino vlnu, nesušit v sušičce

 

I recommend  to measure your headline to choose your size accurately. (marketed hats are the S/M and M/L size mostly)

Sizes (cm):

XS           51 – 53

S             53 – 55

M            55 – 57

L              57 – 59

XL           60 and more     

Winter hats are crocheted using the 30% pure wool/ 70% acrylic yarn and have 10cm wide fleece headband lining – the hat keeps its shape, fits better on the head, is itch-free, and provides more warmth. The pure wool plays an important role in this yarn qualities and functionality. As the yarn producer is claiming – sheep wool has a lot of useful qualities and combination of these qualities in just a single thread makes the yarn quite unique. It provides thermoregulation, breathability, sweat wicking ability, antibacterial effect, and UV protection. It is elastic and hypoallergenic.

Maintenance: gentle washing, max 30°C , no tumble drying - air dry only 

Spring-fall hats are crocheted using 100 acrylic yarn or mix of 50% merino wool/ 50% acrylic yarn. It is possible to make them with fleece lining if you request to. These hats are suitable for winter too but because of the thinner yarn they are not as warm as the winter hats made of the yarn which contains  pure wool.

Maintenance: gentle hand washing, max 40°C ,  no tumble drying – air dry only (the yarn contains merino wool)

Způsob dopravy
doprava: Česká pošta, doporučeně nejpozději do týdne od připsání peněz na účet; cena je orientační, bude upravena podle objednávky; balení zboží: bublinková nebo plastová obálka. Shipping: Ceska posta, registered packet Shipping time: max one week right after the money are credited to the account Price: varies, depends on the specific order Package: bubble or plastic envelope
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Litka J.

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--