Domů Profil prodejce Livele vlní
Libuše Velecká
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Šlapanice, ČR
  • 63 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (20) 100%
Nadšenci: 164
Aktivita: aktivní
Prodáno: 63
Registrace: 13.11.2014
Město: Šlapanice
Stát: ČR
Důležitá informace: Moji mílí, pokud chcete i dál sledovat co je u mě nového, prosím o oblíbení mého druhého profilu Livele. Čekají tam na vás už i zbrusu novinky a postupně přesunu i své dosavadní zboží z tohoto obchůdku. A bonus navíc - pokud uvedete ke své objednávce heslo OBLÍBENEC, dostanete slevu 15% na Váš nákup. (slevu odečtu při ...

Livele vlní

/ Prodávající
Novinky
499451
11.4.2016 Nová kočičí brož. www.fler.cz/zbozi/miau-iv...

Důležité upozornění!

Zboží z tohoto obchodu bude pomalu přesouváno do mého druhého obchodu na www.fler.cz/livele. Děkuji za pochopení a těším se, že mi zachováte přízeň i nadále.

Moji mílí oblíbení, pokud chcete i dál sledovat co je u mě nového, prosím o oblíbení mého druhého profilu Livele. Čekají tam na vás už i zbrusu novinky a postupně přesunu i své dosavadní zboží z tohoto obchůdku. A bonus navíc - pokud uvedete ke své objednávce heslo OBLÍBENEC, dostanete slevu 15% na Váš nákup. (Slevu odečtu při přijetí objednávky).

 

 

       

 

        

 

 

      

 

Své výrobky tvořím z merino vlny. Vlákno vlny má řadu užitečných vlastností. U plstěných šperků je to hlavně jeho schopnost odpuzovat nečistoty, je zcela hypoarelgenní, má antibakteriální účinky, je vodoodpudivé. Předností je jemnost na dotek. 

U svých výrobků používám vlnu s hodnotou 18-22 mic (hodnota "mic" udává, kolik mikronů má vlákno vlny v průměru). Obecně platí, že čím nižší "mic", tím jemnější vlna. Nejjemnější vlna mívá 16 mikronů, nejhrubší 60.

Do hodnoty 20mic je vlna absolutně "nekousavá" a hodí se na výrobky, které přijdou přímo na tělo.

Vlna s hodnotou 20- 25mic se používá pro výrobky, které nepřijdou do přímého kontaktu s pokožkou, ale nebojte se, ani ty vás " nepokoušou... " :-)

Hodnoty nad 30mic se používají na koberce.

 

 

     

         

 

Vítejte!  

 

 

Způsob dopravy
Zboží posílám pečlivě zabalené, prostřednictvím České pošty, co nejdříve potom, co mi přijde platba na účet. Pokud si vyberete i z mého druhého profilu, platíte jen jedno poštovné.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Livele vlní

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--