Domů Profil prodejce LKdílna
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Teplice, ČR
  • 127 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (11) 100%
Nadšenci: 168
Aktivita: aktivní
Prodáno: 127
Registrace: 3.3.2010
Město: Teplice
Stát: ČR

LKdílna

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

LKdílna, kde Linda Merhová a Katka Slabá vyrábějí originální šperky, vznikla z několika důvodů - nedostatek originálních šperků dle jejich představ na trhu, láska k barvám a touha po vlastní výtvarné realizaci. Název LKdílna vznikl zcela jednoduše a rychle a zažil se tak, že není potřeba vymýšlet jiný. Vznikl ze dvou jmen Linda a Katka a z označení dílna, které se zažilo jako označení pro tuto aktivitu. Tento název je také docela výstižný a krásně český. Se šperkem z LKdílny ožije každý model, šperky jsou určeny pro všechny věkové kategorie, a všem věkovým kategoriím také sluší. Na šperky z LKdílny se hodí charakteristika: ručně vyrobené, jednoduché ale přesto nápadité, pozitivní, barevné, kvalitně zpracované a cenově dostupné. Výzvou holek z LKdílny je „přidejte se k nám a pojďte pomocí originálních šperků z LKdílny vytlačit módní šeď z našich ulic“.   

V dílně jsou vyráběny originální šperky z polymerové hmoty - FIMO. Inspirací ke vzorům a barvám je téměř vše od filmů, reklamy, tance, výtvarných děl, látek a nábytku až k přírodě a technice. Inspirací jsou i ostatní tvůrci podobných šperků, ale v LKdílně dbají na to, aby žádný ze šperků nebyl  zkopírovaný. Upečené FIMO korále, jsou pak kombinovány s různými návlekovými materiály, jako jsou nylonová lanka, řetízky, kůže nebo voskované šňůrky. Komponenty pro zavírání a spojování jsou většinou z obecného kovu. Na objednání je možnost, zkompletovat šperk i ze stříbrných komponentů. V dílně vznikají hlavně nejoblíbenější náhrdelníky a náušnice, ale i náramky, brože, klíčenky a jiné dekorační ozdoby. Od jednoho barevného vzoru většinou vzniká sada, která obsahuje téměř všechny typy šperků. Je tedy možné zkombinovat náhrdelník s náušnicemi nebo náramkem. Brože se dají kombinovat k ostatním šperkům, ale nejlépe vyniknou jako solitér. Možností je i výroba na objednávku, např. výroba šperku k šatům, k botám, na svatbu, pro babičku, dceru, a podobně. Konkrétní objednávka se opět stává novou inspirací.

Ceny šperků v obchůdku jsou stanoveny hlavně dle náročnosti zpracování jednotlivých šperků a spotřeby materiálu. Jsou zcela srovnatelné s cenami v obchodech se šperky vznikajícími ve fabrikách po tisících. Šperky z LKdílny mají však oproti těmto mnohem vyšší hodnotu v tom, že jsou to ručně vyráběné originály a jsou vyráběné s veškerou péčí a láskou.

LKdílna zajišťuje i dekorování svateb, které je kreativní a cenově dostupné. Je vytvořené dle požadavků zákazníka a může být stylizováno do různých barev nebo témat. Pokud si tedy vymyslíte pro svou svatbu např. fialovou barvu a téma kočky, není to pro tvůrce z LKdílny problém.

 

 A teď již, pojďte dále, podívat se na korále!!! 

 

 

Způsob dopravy
Zboží pošleme doporučeně Českou poštou do 5ti dnů od obdržení platby na účet. Při nákupu nad 1000,-Kč Vám nebudeme účtovat poštovné. Zboží můžeme poslat i na dobírku, pak bude poštovné 80,-Kč. V Teplicích je možný i osobní odběr.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LKdílna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--