Domů Profil prodejce LKo
  • Prodejce od r. 2010
  • Praha 10, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: -
Registrace: 16.8.2010
Město: Praha 10
Stát: ČR

LKo

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

"Svět je plný násilí, krutosti, ostrých hran. Zloby, nenávisti, hlouposti. Vedle toho (a proti tomu) stojí (pohádkový) svět harmonie, tichá hudba, jemné přechody, klid lesa...Poezie proti próze, nutnost proti svobodné volbě, násilí proti přirozenosti. Svět UNFOCUSED...Čím méně UNFOCUSED pracuje s optickou ostrostí, tím více počítá s lidskou fantazií a citem...Jsme tady s novým přístupem. Ostřete mimo! Neostřete vůbec! Zkuste vidět jako my. UNFOCUSED."

Libor Kousal, jeden z členů fotografické skupiny UNFOCUSED, začal po svých mladických fotografických začátcích navštěvovat dobře známou fotografickou školu profesora Jána Šmoka v Biskupské ulici v Praze, kterou většina frekventantů brala jako přípravku na FAMU. Jeho fotografická tvorba byla v té době ovlivněna zejména dílem Josefa Sudka na jedné straně a Duana Michalse na straně druhé. Na rozdíl od ostatních se však na dráhu profesionálního fotografa nevydal, o to více mu vize světa skrz hledáček objektivu zůstala koníčkem.

Způsob dopravy
Po domluvě.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LKo

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--