Profil uživatele
LL design
Prodávající
Opava
Registrace: 8.4.2011

Vítejte

v mém obchůdku, kde zcela jistě nenatrefíte na žádný přeprodej zboží z Číny. Nabízím výhradně vlastní výrobky a vždy dostanete kousek vyobrazený na doprovodných fotografiích, nikdy to nebude jen "něco podobného".

Tak se prosím porozhlédněte, snad se Vám u mě bude líbit,

Lenka

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučená zásilka nebo cenné psaní. Zboží posílám pečlivě zabalené, nejpozději do tří pracovních dnů od obdržení platby. Možnost osobního převzetí zboží v kamenné prodejně v Opavě.
Obchodní podmínky
  1. Obchodní a dodací podmínky platné v internetovém obchodě https://www.fler.cz/ll-design

1.1      Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím. Kupující odesláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami a že byl seznámen se svým právem odstoupit od smlouvy do čtrnácti dnů od převzetí zboží.

1.2      Prodávající kupní smlouvu potvrdí, o čemž je kupující informován elektronickou poštou Fler a/nebo e-mailovou zprávou odeslanou na adresu, kterou uvedl jako kontaktní při objednávce zboží.

1.3      Jakmile je objednávka potvrzena prodávajícím a příslušná zpráva je odeslána na adresu, kterou kupující uvedl jako kontaktní při objednávce zboží, kupující bezodkladně uhradí cenu objednaného zboží a uvedené poštovné a balné (obvykle 49,- Kč) na účet prodávajícího, jehož číslo obdržel elektronickou poštou Fler.

1.4      Jakmile prodávající obdrží platbu, bezodkladně kupujícího o této skutečnosti informuje a do tří pracovních dnů odešle objednané zboží na kontaktní adresu uvedenou kupujícím (doručovací adresa). Doručovací adresa je považována za místo dodání zboží.

1.5      Ke každé dodávce je přiložena faktura, která zároveň slouží jako záruční list.

1.6      Pokud je dodané zboží viditelně poškozeno při přepravě, je kupující povinen toto řešit s dopravcem (Českou poštou) – kupující není povinen poškozené zboží od přepravce převzít a může s přepravcem sepsat protokol o poškození zásilky. Je-li zboží poškozeno při přepravě, kupující o této skutečnosti neprodleně informuje prodávajícího.

1.7      Kupující má právo odstoupit od smlouvy do čtrnácti dnů od doručení zboží, a to i bez udání důvodu. V takovém případě je kupující povinen o odstoupení od smlouvy informovat prodávajícího a zaslat zboží zpět prodávajícímu, a to do čtrnácti dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od smlouvy. Kupující odešle zboží zpět na vlastní náklady, a to doporučeně, nikoli na dobírku. Zboží zaslané zpět na dobírku nebude převzato.

1.8      Prodejce vrátí kupujícímu všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání (poštovné a balné), a to do čtrnácti dnů ode dne, kdy zboží převzal zpět, nebo ode dne, kdy mu kupující prokázal, že odmítnuté zboží odeslal. O vrácení těchto prostředků je prodávající povinen informovat kupujícího bez zbytečného prodlení.

1.9      Kupující je povinen vrátit zboží nepoškozené a přiměřeně zabalené. Pokud je vrácené zboží poškozené a/nebo nese známky opotřebení, může být vrácená částka kupujícím adekvátně snížena.

1.10   Prodávající i kupující spolu komunikují bezplatně elektronickou poštou Fler. Použije-li prodávající či kupující  jiný způsob komunikace (telefonní hovor, dopis apod.), činí tak na vlastní náklady.

2. Reklamace

2.1      Případné reklamace budou vyřízeny v souladu s platnými právními předpisy ČR (do třiceti dnů, pokud možno dříve). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není výslovně uvedeno jinak. Záruka se vztahuje na výrobní vady, nikoli na vady způsobené nesprávným používáním (ke každému výrobku je přiložen návod na údržbu), nadměrným zatěžováním, pády z výšky, přirozeným opotřebením, ani na vady vzniklé v důsledku zásahu vyšší moci.

2.2      Prodávající se zavazuje řešit reklamace bez zbytečného prodlení a pokud možno ke spokojenosti kupujícího.

3. Ochrana osobních údajů

3.1      Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, apod.) jsou považovány za důvěrné, jsou vždy použity pouze k plnění smluvního vztahu mezi prodávajícím a nakupujícím, nejsou nijak archivovány ani ukládány do databází, nejsou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě ani jinak zneužity.

3.2     Prodávající přijal veškerá vhodná technická opatření k zabezpečení osobních údajů nakupujícího po dobu, kdy má tyto údaje k dispozici.

 

Veškeré obchodní podmínky zde neuvedené se řídí  právním řádem platným v ČR.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím