Domů Profil prodejce Logotisk
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Bludov, ČR
  • 713 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (150) 100%
Nadšenci: 126
Aktivita: aktivní
Prodáno: 713
Registrace: 9.1.2013
Město: Bludov
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, prosím kontrolujte si poštu zaslanou z Fléru, kde Vás budu informovat i osobní zprávou k výrobě na přání. Děkuji.

Logotisk

/ Prodávající
Novinky
1024027
21.9.2022 polštářky do postýlky pro děti s autorskými obrázky Logotisk s možností doplnění jména na přání

 

Dobrý den všem a vítám Vás na mém profilu.

Níže pár slovíček o mně ....

Již od roku 2008 se zabývám tvorbou grafiky a výrobou nejen dárkových předmětů s potiskem z mých návrhů. K tvorbě návrhů využívám nejen PC, ale pracuji i s ručně kreslenými předlohami a rendrovanou fotografií. Jak si zajisté všimnete jsem častou návštěvnicí výstav a veteránských burz, a právě zde se nacházejí historické unikáty které si fotím, a vy je pak máte možnost vidět na mých výrobcích, ať už ve formě vektorové grafiky, fotografie, různých rendrovaných technik, apod. 

S myšlenkou založit si zde profil, mi jednou u škopíčku zlatavého moku doporučil můj skvělý kamarád, ale také i můj velký konkurent. A jelikož se občas rádi škádlíme a hecujeme, po dlouhém rozhodování jsem tedy přistoupila i na tuto možnost se zde prezentovat a tím Vám nabídnout něco z mých výtvorů a nápadů.

Mým záměrem bylo vždy nabídnout svým zákazníkům možnost vlastní realizce nápadů k potisku na někdy i netradiční předměty. Od tohoto jsem se právě dostala k vytváření grafikých návrhů na potisk triček, hrníčků, hodin, výrobou nažehlovaček i samolepek, především pro fandy auto - moto veteránů, kteří mě sami stále častěji oslovovali a psali, zda je možné vytvořit potisk s jejich naleštěným miláčkem. A tyto mé vytvořené kolekce nejen s vetrány, bych i ráda nabídla právě Vám zde na Fler.

Jak jsem již zmínila v úvodu, zabývám se potiskem na přání a tak Vám ráda vyhotovím i dotisk k nabízeným motivům, jménem, textem, názvem klubu, týmu na tričko, hrníček, hodiny, tašku a jiné. Mou vytvořenou grafiku mohu umístit na jinou stranu trička, zmenšit motiv, zvětšit, atd. Ráda Vám poradím s výrobou dotisku a úpravami, navrhnu cenu a pokud dotisky nenabízím již u konkrétního produktu, neváhejte se na mne obrátit se svým požadavkem. Každému se věnuji individuálně a s maximálním úsilím vyjít vstříc jeho požadavkům. Nejsem tedy strojová výroba :-) ale živnostník, který má svou práci rád. Ráda vytvářím nové věci, nová témata a především grafiku nejen pro potisk. Podotýkám ale, že samotné služby, jako je zpracování Vaší grafiky, přepracování Vašich konkrétních motivů, nebo potisk Vámi zaslaných návrhů, obrázků, apod. zde na flér nenabízím ;-)

Věřím, že se Vám mnou nabízené výrobky budou líbit a s prací (výrobkem) budete spokojeni. Také se budu těšit i na případnou odezvu od Vás v podobě komentáře ;-) Děkuji.

 

Pěkný den všem.

Marta Janzová - Logotisk

************************************************************

TOPlist

Veškéré mnou nabízené výrobky (potisk) zpracuji od přijetí platby na účet do 3. pracovních dní, poté odesílám Českou poštou na adresu. Před výrobou tedy máte ještě možnost domluvit se na úpravě motivu, velikost trička, jiné přání ke gravírování, nebo k potisku, apod.

Na vaše dotazy, objednávky a přání, se budu snažit odpovědět vždy v prac. dny od 8:00 do 15:00 hodin, o víkendech a státních svátcích dle svého možného času. Platbu za váš nákup zde na Flér očekávám na svém účtu do 7. prac. dnů. Po této době automaticky nákup ruším a požaduji vrácení provizí z neuskutečněného prodeje.

Pokud jste si u mě vybrali potisk na tričko, tady bych ráda upozornila, že u každého výrobku je uvedena tabulka velikostí, a proto budu ráda pokud se dobře všichni přeměříte a vyberete správnou velikost. Velikost a barvu trička, včetně barvy potisku uveďte vždy ve zprávě k objednávce. V případě, že se od vás po urgenci nedozvím barvu trika, nebo potisku a předmět již máte uhrazený, automaticky vyhotovuji triko v barvě, které je zobrazeno jako hlavní fotografie u produktu.

Také berte na vědomí, že digitálně znázorněné barvy triček, barev fólií k potisku a jiné, se mohou od skutečných barev nepatrně lišit. Není tedy možné uplatnit reklamci z důvodu, že na obrázku vypadalo tričko jinak, apod.

Ke každé dodávce vám bude přiložen doklad o koupi zboží, který slouží i jako záruční list.

Nyní trochu nezbytné formality:

Seznamte se prosím s reklamačním řádem a dále pak s obchodními podmínkami. Níže výčet z obch. podmínek:

Případné reklamace vyřídím(e) v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Nárok na uplatnění záruky může zaniknout pokud:
       
        - výrobek byl poškozen při přepravě (zjevné poškození zboží, nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem). Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce.
        - výrobek byl poškozen špatným zacházením a údržbou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).
        - výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
        - výrobek byl mechanicky poškozen (škrábnutí, bouchnutí, drhnutí, apod.).
        - výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním, nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
 
1.1.     Postup při reklamaci :
 
        - informujte nás (mě) o reklamaci telefonicky, nebo e-mailem předem.
        - zboží zašlete jako doporučenou zásilku (balík)  na  adresu odesílatele, nikoliv  dobírkou. Takovéto reklamace nepříjmám(e)!
        - do zásilky uveďte důvod reklamace.
        - vaši reklamaci vyřídím(e) co nejrychleji, nejpozději však do 30. dnů od jejího vzniku.
 
1.2.     Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží : Výrobek nelze bez udání důvodů vrátit v zákonné lhůtě 14. dnů - viz. ustanovení ust. § 53 odst. 8 písm. c) občanského zákoníku - jedná se o dodání zboží upraveného podle přání spotřebitele, nebo pro jeho osobu.
           Totéž platí i při výměně předmětu, pokud Vám nesedí velikost. Tabulka velikostí triček je uvedena u každého textilu. Je tedy v zájmu zákazníka, aby si vybral správnou velikost a to nejlépe přeměřením. Výrobce (tedy já) těchto předmětů s potiskem na přání, si vyhrazuje právo v takových případech výměnu odmítnout.
1.3.      Stane - li se a příjde Vám zboží zaměněné ( nesprávná Vámi objednaná velikost, barva potisku, trička, atd. ) kontaktujte se telefonicky, nebo e-mailem o možnosti výměně zboží. Zboží nezasílejte zpět bez předešlého upozornění a dobírkou na adresu. Takovéto reklamace nepříjímám(e)!

 

Vytvořila Marta Janzová, dne 25.října, Léta Páně 2013

 

 

Způsob dopravy
Odesílám v prac. dny a to: Českou poštou: Doporučená zásilka prioritní od 70 Kč. Doporučený balíček od 100 Kč. Balíkem do ruky 130 Kč ( tyto zásilky odesílám automaticky) u objednávek s vyšší hodnotou jak 700 Kč za zboží. Zásilky odesílám pouze po ČR. Zboží baleno v obálkách, kartonech, krabicích, bublinkových obálkách, baleno v bublinkových fóliích apod. dle daného druhu zboží. Doprava u mne zdarma při objednávkách nad 800 Kč
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Logotisk

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--