Domů Profil prodejce Logotisk
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Bludov, ČR
  • 576 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (133) 100%
Nadšenci: 115
Aktivita: aktivní
Prodáno: 576
Registrace: 9.1.2013
Město: Bludov
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci. Velice si vážím vašeho zájmu o výrobu potisku na přání. Prosím tímto o trpělivost se zpracováním vaší zakázky (výroby). Děkuji za pochopení.

Logotisk

/ Prodávající
Novinky
917139
28.11.2020 Milí zákazníci. Velice si vážím vašeho zájmu o výrobu potisku na přání. Prosím tímto o trpělivost se zpracováním vaší zakázky (výroby). Děkuji za pochopení.

 

Dobrý den všem a vítám Vás na mém profilu.

Níže pár slovíček o mně ....

Již od roku 2008 se zabývám tvorbou grafiky a výrobou dárkových předmětů s potiskem z mých návrhů. K tvorbě návrhů využívám nejen PC, ale pracuji i s ručně kreslenými předlohami a rendrovanou fotografií. Jak si zajisté všimnete jsem častou návštěvnicí výstav a veteránských burz, a právě zde se nacházejí historické unikáty které si fotím, a vy je pak máte možnost vidět na mých výrobcích, ať už ve formě vektorové grafiky, fotografie, různých rendrovaných technik apod. 

S myšlenkou založit si zde profil, mi jednou u škopíčku zlatavého moku doporučil můj skvělý kamarád, ale také i můj velký konkurent. A jelikož se občas rádi škádlíme a hecujeme, po dlouhém rozhodování jsem tedy přistoupila i na tuto možnost se zde prezentovat a tím Vám nabídnout něco z mých výtvorů a nápadů.

Mým záměrem bylo vždy nabídnout svým zákazníkům možnost vlastní realizce nápadů k potisku na někdy i netradiční předměty. Od tohoto jsem se právě dostala k vytváření grafikých návrhů na potisk triček, hrníčků, hodin, výrobou nažehlovaček i samolepek, především pro fandy auto - moto veteránů, kteří mě sami stále častěji oslovovali a psali, zda je možné vytvořit potisk s jejich naleštěným miláčkem. A tyto mé vytvořené kolekce nejen s vetrány, bych i ráda nabídla právě Vám zde na Fler.

Jak jsem již zmínila v úvodu, zabývám se potiskem na přání a tak vám ráda vyhotovím i dotisk k nabízeným motivům, vašim jménem, textem, názvem klubu, týmu apod.  na tričko, hrníček, hodiny, tašku a jiné. Mou grafiku mohu umístit na jinou stranu, zmenšit motiv, zvětšit atd. Ráda Vám poradím s výrobou dotisku a úpravami, navrhnu cenu a pokud dotisky nenabízím již u konkrétního produktu, neváhejte se na mne obrátit se svým požadavkem. Každému zákazníkovi se věnuji individuálně a s maximálním úsilím vyjít vstříc jeho požadavkům. Nejsem tedy strojová výroba :-) ale živnostník, který má svou práci rád, ráda vytvářím nové věci, nová témata a grafiku nejen pro potisk. Podotýkám ale, že samotné služby, jako je zpracování vaší grafiky, přepracování vašich konkrétních motivů, nebo potisk z vašich návrhů, obrázků apod. zde na flér nenabázím.

Věřím, že se Vám mnou nabízené výrobky budou líbit a s prací (výrobkem) budete spokojeni. Také se budu těšit i na případnou spolupráci při realizaci potisku na vaše přání.

 

Pěkný den všem.

Janzová Marta

Logotisk

************************************************************

TOPlist

Veškéré mnou nabízené výrobky začínám zpracovávat od přijetí platby na účet do 3. pracovních dní, poté odesílám doporučeně Českou poštou na adresu. Před výrobou tedy máte ještě možnost domluvit se na úpravě motivu, velikost trička, jiné přání ke gravírování, apod.

Na veškeré vaše dotazy, objednávky a přání, se budu snažit odpovědět vždy v prac. dny od 8:00 do 15:00 hodin, o víkendech a státních svátcích dle svého možného času.

Pokud jste si u mě vybrali potisk na tričko, tady bych ráda upozornila, že u každého výrobku je uvedena tabulka velikostí, a proto budu ráda pokud se dobře všichni přeměříte a vyberete správnou velikost. Velikost a barvu trička, včetně barvy potisku uveďte vždy ve zprávě k objednávce. V případě, že se od vás po urgenci nedozvím barvu trika, nebo potisku a předmět již máte uhrazený, automaticky vyhotovuji triko v barvě, které je zobrazeno jako hlavní fotografie u produktu.

Také berte na vědomí, že digitálně znázorněné barvy triček, barev fólií k potisku a jiné, se mohou od skutečných barev nepatrně lišit. Není tedy možné uplatnit reklamci z důvodu, že na obrázku vypadalo tričko jinak, apod.

Ke každé dodávce vám bude přiložen paragon (doklad) o koupi zboží, který slouží i jako záruční list.

Nyní trochu nezbytné formality:

Seznamte se prosím s reklamačním řádem a dále pak s obchodními podmínkami. Ve stručnosti:

Případné reklamace vyřídím(e) v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby). Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Nárok na uplatnění záruky může zaniknout pokud:
       
        - výrobek byl poškozen při přepravě (zjevné poškození zboží, nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem). Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce.
        - výrobek byl poškozen špatným zacházením a údržbou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).
        - výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
        - výrobek byl mechanicky poškozen (škrábnutí, bouchnutí, drhnutí, apod.).
        - výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním, nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
 
1.1.     Postup při reklamaci :
 
        - informujte nás (mě) o reklamaci telefonicky, nebo e-mailem předem.
        - zboží zašlete jako doporučenou zásilku (balík)  na  adresu odesílatele, nikoliv  dobírkou. Takovéto reklamace nepříjmám(e)!
        - do zásilky uveďte důvod reklamace.
        - vaši reklamaci vyřídím(e) co nejrychleji, nejpozději však do 30. dnů od jejího vzniku.
 
1.2.     Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží : Výrobek nelze bez udání důvodů vrátit v zákonné lhůtě 14. dnů - viz. ustanovení ust. § 53 odst. 8 písm. c) občanského zákoníku - jedná se o dodání zboží upraveného podle přání spotřebitele, nebo pro jeho osobu.
           Totéž platí i při výměně předmětu, pokud Vám nesedí velikost. Tabulka velikostí triček je uvedena u každého textilu. Je tedy v zájmu zákazníka, aby si vybral správnou velikost a to nejlépe přeměřením. Výrobce (tedy já) těchto předmětů s potiskem na přání, si vyhrazuje právo v takových případech výměnu odmítnout.
1.3.      Stane - li se a příjde Vám zboží zaměněné ( nesprávná Vámi objednaná velikost, barva potisku, trička, atd. ) kontaktujte se telefonicky, nebo e-mailem o možnosti výměně zboží. Zboží nezasílejte zpět bez předešlého upozornění a dobírkou na adresu. Takovéto reklamace nepříjímám(e)!

 

Vytvořila Marta Janzová, dne 25.října, Léta Páně 2013

 

 

Způsob dopravy
Odesílám v prac. dny Českou poštou a to buď "doporučená zásilka" nebo "balíkem do ruky" u objednávek nad 600 Kč, a pouze po ČR. Zboží baleno v obálkách, kartonech, bublinkových obálkách, bublinkových fóliích apod. dle daného druhu zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Logotisk

Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--