Domů Profil prodejce Logotisk
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Bludov, ČR
  • 815 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (163) 100%
Nadšenci: 138
Aktivita: aktivní
Prodáno: 815
Registrace: 9.1.2013
Město: Bludov
Stát: ČR

Logotisk

/ Prodávající
Novinky
1101156
19.4.2024 Krásný design k potisku s motivy pejsků v mé nabídce na plechové hrníčky

Logotisk-výroba na přání 

Dobrý den všem a vítám Vás na mém profilu.

Níže pár slovíček o mně ....

Již od roku 2008 se zabývám tvorbou grafiky a výrobou dárkových předmětů s potiskem na přání a to i z mých návrhů. K tvorbě využívám nejen PC, ale pracuji i s ručně kreslenými předlohami a rendrovanou fotografií. Jak si zajisté všimnete, jsem i častou návštěvnicí výstav a veteránských burz. A právě zde se nacházejí historické unikáty, které si fotím a vy je pak máte možnost vidět na mých výrobcích, ať už ve formě vektorové grafiky, fotografie, různých rendrovaných technik, apod.

Mým záměrem bylo vždy nabídnout svým zákazníkům možnost vlastní realizce nápadů k potisku na někdy i netradiční předměty. Od tohoto jsem se právě dostala k vytváření grafikých návrhů na potisk triček, hrníčků, mikin, atd., a to  především pro fandy auto - moto veteránů, kteří mě sami stále častěji oslovovali a psali, zda je možné vytvořit potisk s jejich naleštěným miláčkem. Postupem času jsem se ale začala věnovat i jiným motivům a tak ve volném čase tvořím grafiku, kterou na nabízených produktech také najdete (zvířátka, motivy pro děti, svatební a narozeninové motivy, pejsci, kočky, motivy pro rybáře, vodáky, atd.,)......a když dojdou nápady? Autorské motivy od jiných designérů v mém portfóliu také najdete. ! Na všechny mnou zde nabízené motivy se vztahují autorská práva !

Jak jsem již zmínila v úvodu, zabývám se potiskem na přání a tak Vám ráda vyhotovím i dotisk k nabízeným motivům, jménem, textem, názvem klubu, týmu na tričko, hrníček, hodiny, tašku a jiné. Grafiku mohu umístit na jinou stranu trička, zmenšit motiv, zvětšit, atd. Ráda Vám poradím s výrobou dotisku a úpravami, navrhnu cenu a pokud dotisky nenabízím již u konkrétního produktu, neváhejte se na mne obrátit se svým požadavkem. Každému se věnuji individuálně a s maximálním úsilím vyjít vstříc jeho požadavkům. Nejsem tedy strojová výroba :-) ale živnostník, který má svou práci rád. Ráda vytvářím nové věci, nová témata a především grafiku nejen pro potisk. Podotýkám ale, že samotné služby, jako je zpracování grafiky, přepracování Vašich konkrétních motivů, nebo potisk Vámi zaslaných návrhů, obrázků, apod. zde na flér nenabízím.

Věřím, že se Vám mnou nabízené výrobky budou líbit a s prací (výrobkem) budete spokojeni. Také se budu těšit i na případnou odezvu od Vás v podobě komentáře ;-) Děkuji.

 

Pěkný den všem.

Marta Janzová - Logotisk

*******************************************

Fotonávod na aplikaci nažehlovaček:

https://www.fler.cz/fotogalerie/f/233690

************************************************************

Nově zde najdete můj soukromý profil a to s retro věcmi z moji půdy Retro z půdy. Pokud si vyberete něco i z tohoto profilu, kde nabízím použité a sběratelské věci, jako soukromá osoba, mohu Vám po domluvě tyto předměty přidat do balíku k mým výrobkům a můžete tak ušetřit na poštovném.

****************************

 

TOPlist

Veškéré mnou nabízené výrobky (potisk) zpracuji od přijetí platby na účet do 3. pracovních dní, poté odesílám Českou poštou na adresu. Před výrobou tedy máte ještě možnost domluvit se na úpravě motivu, velikost trička, jiné přání ke gravírování, nebo k potisku, apod.

Na vaše dotazy, objednávky a přání se budu snažit odpovědět vždy v prac. dny od 8:00 do 15:00 hodin, o víkendech a státních svátcích dle svého možného času. Platbu za váš nákup zde na Flér očekávám na svém účtu do 7. prac. dnů. Po této době automaticky nákup ruším a požaduji vrácení provizí z neuskutečněného prodeje.

Pokud jste si u mě vybrali potisk na tričko, mikinu, nebo jiný textil, tady bych ráda upozornila, že u každého výrobku je uvedena tabulka velikostí, a proto budu ráda pokud se dobře všichni přeměříte a vyberete správnou velikost.

Velikost a barvu trička, včetně barvy potisku uveďte vždy ve zprávě k objednávce. Viz. "poznámka" v obsahu košíku. Veškeré informace k možnosti potisku jsou uvedeny u každého produktu. U některých výrobků je také možnost dotisků na přání (jméno, datumy, apod.,) Je tedy potřeba mne také se svým přáním informovat v objednávkovém formuláři. V případě, že se od vás po urgenci nedozvím barvu trika, velikost, nebo barvu potisku atd., a předmět již máte uhrazený, cca po třech dnech od mé poslední výzvy vám nákup ruším a zasílám vaši platbu zpět na váš účet.

Také berte na vědomí, že digitálně znázorněné barvy triček, barev fólií k potisku a jiné, se mohou od skutečných barev nepatrně lišit. Není tedy možné uplatnit reklamci z důvodu, že na obrázku vypadalo tričko jinak, apod.

Ke každé dodávce vám bude přiložen doklad o koupi zboží, který slouží i jako záruční list.

Seznamte se prosím také s reklamačním řádem a dále pak s obchodními podmínkami před nákupem.

Děkuji za spolupráci a pokud máte jakékoliv dotazy k mnou nabízeným výrobkům a službám, máte ještě možnost se před objednávkou dotazovat a zanechat mi zprávu. Ráda všem odpovím, poradím s možností výroby potisku na přání.

 
Janzová Marta- Logotisk

 

 

Způsob dopravy
Odesílám v prac. dny a to: Českou poštou - DO ZAHRANIČÍ NEZASÍLÁM !!! POŠTOVNÉ A BALNÉ CENA: * Doporučená zásilka (psaní) prioritní 90 Kč * Doporučený balíček od 100 Kč. * Balíkem na poštu od 100 Kč * Balíkem do ruky 130 Kč. Objednávky s vyšší hodnotou jak 700 Kč za zboží, pak odesílám buď doporučeně, balíkem do ruky, nebo balíkem na poštu. Zásilky odesílám pouze po ČR. Zboží baleno v obálkách, kartonech, krabicích, bublinkových obálkách, baleno v bublinkových fóliích apod. dle daného druhu zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Logotisk

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--