Profil uživatele
Lopi z Islandu
Prodávající
Praha 8
Registrace: 26.12.2018

Lopi z Islandu jsou výrobky z pravé islandské vlny v islandském stylu s tradičními islandskými vzory. Jsou vyráběny ručně na Islandu a určeny pro děti a dospělé. 

Výrobky z islandské přírodní česané vlny mají vynikající termoizolační a do jisté míry i vodu odpuzující vlastnosti. Pro zachování těchto vlastností, stejně tak i tvaru, nezapomínejte, prosím, dodržovat níže uvedené pokyny.


Vlněné výrobky není nutné často prát, pokud přesto musíte:
- perte v rukou
- ve vlažné, spíše studenější vodě
- možno vymáchat na krátký program v pračce
- sušit ve vodorovné poloze
- nikdy ne na topení

Lopi je islandsky vlna. Je rozdělena do dvou vrstev – to je nedílnou součástí toho, co ji činí tak zvláštní. Dlouhý a hrubý vlas horní vrstvy se nazývá tog. Funguje podobně jako kabát a odpuzuje vodu. Spodní vrstva se nazývá þel. Vlas je kratší, měkkčí a nadýchanější, což je ideální pro izolaci.


Lopi je oblíbená pro pletení kvůli struktuře dvojitého vlákna (viz horní a spodní vrstva ovčí srsti), díky níž jsou oděvy z ní teplé, nepromokavé a lehké. Tyto výrobky není potřeba skoro nikdy prát – mají totiž samočistící vlastnosti! 

Nejoblíbenějšími typy lopi jsou: 

Plötulopi - nečesaná vlna ve své přirozené podobě. Citlivější jedince může škrábat. Má dokonalé tepelné a voděodolné vlastnosti. 

Kambgarn - je 100% merino vlna. Jedná se o lehkou česanou přízi vhodnou na dětské oblečení a doplňky. 

 

 

 

 

Jsme schopni zajistit nejrůznější tvary a velikosti nabízených výrobků v rozmanitých barvách. Upleteme pro vás i tradiční islandský svetr Lopapeysa na míru s vybraným vzorem a barvou. Vše samozřejmě s delší čekací lhůtou. Případné objednávky či dotazy směřujte prosím do soukromé zprávy.

Děkujeme, LOPI 

Česká pošta
- doporučené psaní v bublinkové fólii: 60 Kč
- doporučený balíček: 79 Kč

Česká pošta na Slovensko
- standardní balík: 225 Kč
- doporučená zásilka: 272 Kč

Obchodní podmínky

Nakupování  zboží na této internetové stránce mohou uskutečnit právnické i fyzické osoby za předpokladu dodržení níže uvedených pravidel.

Objednávka:

Spotřebitel objednává výrobky u prodávajícího prostřednictvím obchodního systému na www.fler.cz písemnou formou - objednávka přes e-shop, poštou.Takto provedená objednávka se považuje za závaznou a je v souladu se zákonem č.108/2000 CFU ve znění pozdějších změn a předpisů, chápána jako smlouva uzavíraná na dálku.Spotřebitel je oprávněný bez uvedení důvodu do 14 pracovných dní vrátit zboží prodávajícímu. Náklady na vrácení zboží hradí spotřebitel.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
866027
24.2.2020 Na Islandu je stále zima a sníh a v Česku už to pomalu vypadá na jaro? Vybavte se včas i na zimy příští, praktická a hřejivá vlna nikdy nevyjde z módy :)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím