Domů Profil prodejce lorijana
Jana Lörinczová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Zlínský kraj, ČR
  • 2809 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1202) 100%
Nadšenci: 3202
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2809
Registrace: 10.11.2008
Město: Zlínský kraj
Stát: ČR
Důležitá informace: Prosím o trpělivost, objednávky vytvořené v tomto týdnu mohu bohužel odeslat nejdříve v pondělí 29.4. Děkuji za pochopení.

lorijana

/ Prodávající
Novinky
1101257
20.4.2024 https://www.fler.cz/shop/... Zvu vás na pár novinek! .o)

 Výhled z okna:

image

image

image 

 

 

Žiju na kopci ve vesnici s krásnými výhledy nejen okna. Odstěhovaná z Ostravy. Často se tam ale vracím, je to také domov stále.

------

Díky za zastavení, nákupy, krásná hodnocení a za návraty!

Žasnu. Jaký je to všechno zázrak.

------ 

Moje tvorba je všechna autorská, vlastní nápady vymyšlené vlastní hlavou

------ 

Oblečky šiju z materiálů kvalitních použitých nebo dlouho ležících nepoužitých a také z materilálů nových, nejraději české výroby a přírodních. Úplně nejraději mám ty z druhé ruky, aby z nich ještě chvíli nebyl odpad. Vešchny tyhle materiály také kombinuji dohormady. U každého zboží najdete info v popisu.

A materiály využívám do posledního zbytku - minimalizuju odpad. 

 

------ 

Pro malbu a tisk na textil používám kvalitní barvy akrylové, některé s označením Eko. Textil lze běžně šetrně prát i žehlit z lícové strany, o jiném udržování textilu informuji u konkrétního výrobku.

------ 

Faktury k vytištění najdete u každé vyřízené objednávky. 

Posílám do jednoho týdne.

------ 

JANAJAN - rozhovor z r. 2009... to to letí .........................

 

Moje autorská tvorba, originální obrazy a jejich kopie. 

Maluji, kreslím, kombinuji s počítačovou grafikou.

image

image

 

Upcycled/recycled/slow fashion

Znovu využívám použité nebo zbytkové textilie svou kvalitou vhodné a schopné ještě dále sloužit a dělat radost - pomalá móda = navzdory trendům, kvalita, kreativita, udržitelnost, lokální produkce, kvalita zpracování, opak rychlého spotřebního způsobu života/neživota, minimalismus.

Pomalá móda /slow fashion/ jako opak rychlé módy = textilní řetězce se svými výprodeji a módními trendy, produkty šitými v chudých koutech světa levnou pracovní silou v nelidských podmínkách, drancování přírodních zdrojů, přírody.

Pomalá móda jako způsob a smysl života.

 

Autorské obrázky našívané na upcyklované oblečení, které najdete u mě v lorijana obchůdku. Dřevořezy jsou ručně vyryté podle autorského návrhu a pak ručně vytisklé na látce. Potom jsou na stroji našité.

 

Způsob dopravy
Platba ze Slovenska: Mám Fio = platba ze Slovenska bez poplatků! Zásilky v ČR: Do hodnoty 500,- a menších rozměrů (do velikosti A4) zasílám doporučeně ČP. U zásilek nad cca 500,- Kč je poštovné 130,-Kč "Balík do ruky" velikosti S. Nebo 80,- Zásilkovnou (výdej na pobočce do rozměru 50x40x30 cm a 5 kg váhy). Při zakoupení více kusů zboží s různou cenou poštovného cenu určuje nejvyšší pro celou objednávku. U objednávek mimo ČR o výši poštovného informuji dle konkrétní zásilky. Odesílám JEN JEDENKRÁT TÝDNĚ, kdybyste pospíchali, pište, prosím...pokusím se přizpůsobit!! Obal pečlivý (často s využitím již použitých kartónů) s ohledem na bezpečné doručení neporušeného zboží.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od lorijana

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--