Domů Profil prodejce Losilë
  • Prodejce od r. 2013
  • Ostrava, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 3
Aktivita: -
Registrace: 2.6.2013
Město: Ostrava
Stát: ČR

Losilë

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Slečna, mající tento profil je docela drobounká, usměvavá a téměř denně tančící mezi bylinkami. 

Dřív ji z nich  babička vařila čaj při chladných a deštivých dnech, dnes si vaří čaj sama, a to s takovým elánem, úsměvem a vděčností,  jako by jen vařila samotné Anglické královně. 

" Miluji svůj život, protože jsem našla to, co mě skutečně naplňuje. Měním docela malé problémy a trápení v lidských životech, za úsměv a radost.  Napadlo Vás někdy, jak může pro někoho jeho vlastní, vnější problém, být omezující? Napadlo Vás někdy, jak se asi cítí člověk, kterého si lidé na zastávkách prohlížejí, protože má ekzém na rukou, nebo prázdné kolečko, uprostřed vlasů? Pro někoho to může být banalita, pro jiného důvod, proč nejít do společnosti, přijít o spoustu možností a zážitků. A že já jich takových znám! "

Tohle se pro tu malou, docela drobounkou slečnu, stalo motivací, hnacím motorem za cílem, vyplnit na trhu díru kosmetikou, která by byla dostupná všem a zcela přirozená a přírodní. 

" Nejčastěji mne najdete s velkým, proutěným košíkem v polích, kdy hledám, nyní už vzácné, modré chrpy, nebo v lese, při sbírání přesliček, kopřiv, heřmánků a spoustu dalších voňavých bylinek, na zahradě, kde pěstuji takové, které by jste v širém lese, těžko hledali. Když si vše poctivě usuším, vyrábím z nich poklady pro vás na vše, co vás trápí. A to je moje práce a důvod, proč jsem tady. "

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Losilë

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--