Profil uživatele
lotranda
Prodávající
Valdice
Registrace: 31.10.2009

Před nějakou dobou mě doslova pohltilo pletení různých košíků,ošatek,táců,květináčů,dekorací a jiných věcí z papírového pediku(ruliček),které bych vám tady ráda ukázala.Jedná se vlastně o recyklaci:)

Jelikož se starám celodenně o postiženou dceru,je tento koníček pro mě obrovskou relaxací a člověk při pletení zapomene na starosti,kterých máme v dnešní uspěchané době každý až nad hlavu.Budu moc ráda,pokud se vám budou mé výtvory líbit.

Všechny výrobky jsou originály.Ručně pletené, pevné,snesou dost velkou zátěž,mořené a lakované nezávadnými laky ,které mají atest takže mohou přijít do styku s potravinami a neuškodí dětem ani domácím mazlíčkům. Vlastnosti mají srovnatelné s výrobky proutěnými a z prachu je stačí otřít vlhkým hadříkem,nebo houbičkou.

Pokud si zde nevyberete,ale chtěli by jste udělat podobný dle vašeho přání stačí napsat rozměry,barvu a upletu vám výrobek na zakázku dle vašeho přání.

Budu se sem snažit postupně dodávat nové výrobky a pokud si některý vyberete,budu ráda,když vám bude sloužit k užitku i pro radost stejně jako nám doma a všem kdo je již mají.

Výrobky zasílám poštou formou balíku (cena dle platných sazebníků ČP) po zaslání peněz na můj účet,nebo po dohodě i jinou formou. Také vám ráda ukážu i jiné tvoření než pletené,třeba věnečky trochu netradiční

 
 


 


   obrázky na zeď jsou pěknou dekorací každého domova
 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám formou obchodního balíku ČP po provedení platby na účet,na dobírku, EMS,nebo po dohodě s kupujícím i jinou formou.Je možný i osobní odběr
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím