Profil uživatele
LoveMusic
Prodávající
Praha
Registrace: 31.12.2009

Lovemusic – cesta našeho srdce aneb Vše je možné

Před devíti lety začal příběh Lovemusic, značky tvého srdce, která dodnes ukazuje, že vše je možné a každý v sobě má kreativního ducha, i když my jsme byli na začátku pravým opakem.

Z prodejce návrhářem

Dalo by se říct, že na začátku byla láska a taky chuť něco tvořit. Začínali jsme tehdy ještě jako partnerská dvojice Zbyněk Hanko a Katka Pletichová. S plným autem věcí od cizích návrhářů jsme jezdili po festivalech. Tím vzniklo propojení Love a Music. Otevřeli první obchod v Brně a prodávali, co se nám líbilo. To po nějakém čase přestalo stačit a tak jsme začali sami vyrábět svoje produkty. Nikdy jsme netušili, že bychom mohli tvořit módu, ale přes první pěnové náušnice jsme se dostali až k potisku vlastních triček, která se skvěle prodávala. Na začátku byl vždy jen nějaký nápad nebo hláška. Mezi naše nejúspěšnější produkty se tak zařadila trička s nápisem Facefuck is watching you nebo Kill the television before it kills you.

kabelka harmonia lovemusic

Jako inspiraci jsme prostě využili vše, co bylo kolem nás, co jsme žili a hned to přetvořili v realitu. Stačil počítač, trocha snahy naučit se nové věci (a samozřejmě spousta dřiny, festivalů a bolavých zad:). Naštěstí jsme na to nebyli sami. Potkali jsme spoustu skvělých lidí, kteří našemu snu věřili, včetně našich „dobrých andělů“, kteří nás podporují dodnes. 

Zároveň jsme chtěli kolem sebe vytvořit komunitu zajímavých lidí a využít našich zkušeností s pořádáním hudebních festivalů. Tak jsme se dostali k organizování vlastního Fashion Marketu, kde jsme chtěli dát prostor mladým tvůrcům a nezávislým značkám. Poprvé proběhl Factory Fashion Market v brněnské Zbrojovce v roce 2010. O rok později přibyla Praha s Holešovice Fashion Marketem (nyní MINT Markety).

Proč to děláme?

Protože věříme, že vše je možné. Nemáme žádné umělecké školy, nejsme vystudovaní návrháři, ale vždy jsme všechno dělali naplno, s nadšením a hlavně srdcem. Ačkoliv nás hodně lidí na naší cestě zrazovalo a říkalo, že takhle to přece nemůže fungovat, my jsme vždy věřili, že každý v sobě může objevit tvůrce. Že jedinou cestou je, věci prostě udělat a pak se poučit. Tak se nám povedlo za pět let vybudovat oblíbenou módní značku, kterou stále děláme srdcem.

Nejdůležitější je pro nás přátelství, férovost, láska, kreativita, spolupráce, osobitost, otevřenost, inovace a hlavně svoboda nejen v tvorbě, ale také v životě.

Poštovné je u nás ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč. Při objednávce pod 1500 Kč účtujeme za poštovné 80 Kč.

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně po platbě předem. Poštovné je zdarma při objednávce vyšší než 1500 Kč. V případě nižší objednávky je poštovné 77 Kč při platbě předem a 111 při dobírce.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
756082
18.10.2018 Vinylové diáře na rok 2019 jsou tu! https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.