Domů Profil prodejce LoveMusic
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Brno, ČR
  • 1173 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (308) 100%
Nadšenci: 1688
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1173
Registrace: 31.12.2009
Město: Brno
Stát: ČR

LoveMusic

/ Prodávající
Novinky
1037472
7.12.2022 Představujeme Vám naši novou kolekci pánských i dámských triček pro všechny milovnice a milovníky přírody - Heart in my Pocket: https://www.fler.cz/shop/...

Lovemusic je více než jen značka. Je to naše srdcová záležitost, náš životní příběh, který začal roku 2008. Toužili jsme po nezávislosti a chtěli vytvořit něco krásného a unikátního. A tak jsme začali navrhovat a vyrábět módní doplňkyhypoalergenní šperky a zápisníky z vinylových desek. Pečlivě jsme se starali o každý produkt, od první myšlenky až po dlouhé roky, když nám stále věrně sloužil.

V Lovemusic nás baví samotný proces tvorby, hledání cesty, jak přenést naše nápady a myšlenky do reality. Každý produkt, který opustí naši dílnu, má za sebou mnoho hodin práce a lásky. Všechny výrobky jsou vyrobeny s péčí a v malých sériích, aby byly jedinečné a neopakovatelné.

Náš příběh je plný výzev, ale také úspěchů. Neváhali jsme vydat se vlastní cestou, i když jsme věděli, že bude plná překážek a nástrah. Stejně jako Pablo Picasso jsme věřili, že vše, co si dokážeme představit, je možné. Několikrát jsme se ztratili, ale vždy jsme našli cestu a zkusili to znovu. 

Hodnoty, kterých se držíme, nám slouží jako směrovky a majáky na této cestě. Svoboda, láska, hudba, krása, příroda, přátelství a život takový, jaký chceme žít – to jsou naše zásady, které nám pomáhají překonávat překážky a dosahovat našich cílů.

Lovemusic je nejen značka, ale také naše poslání. Chceme vytvářet krásu a jedinečné výrobky, inspirovat ostatní a dodávat jim pozitivní energii. A díky vám, kteří nás podporujete, se nám to daří naplnit každý den. Děkujeme vám za to, že nás necháváte být součástí vašich životů.

Způsob dopravy
Zásilkovna
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Zboží

Další zboží od LoveMusic

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--