Profil uživatele
LOVER - dekorace
Prodávající
Neratovice
Registrace: 8.8.2013

Dobrý den milí návštěvníci, vítám Vás ve svém druhém obchůdku, v němž prodávám bytové dekorace. Můj první obchod s oblečením najdete zde: https://www.fler.cz/lover

Mým velkým koníčkem jsou ruční práce, zejména šití a drhání. Pletení mi moc nejde a na háčkování mě moc neužije:-).

V tomto obchůdku jsem se rozhodla nabídnout Vám vánoční i nevánoční ozdůbky vyráběné technikou macramé (drhání, uzlování), jak mě naučila moje tchýně, která je v tomto mistr. No a pak tady najdete i nějaké polštářky a různé další doplňky do bytu nebo na chalupu.

Pokud si v mém druhém obchodě  https://www.fler.cz/lover koupíte i něco na sebe, platíte jenom jedno poštovné. A ke každému nákupu dávám dáreček.

A jestli byste chtěli něco z toho, co mám v nabídce, v jiné barvě nebo větším množství, určitě napište a domluvíme se:-)

 

Způsob dopravy
Balíčky posílám doporučeně prostřednictvím České pošty, s pojištěním, pečlivě vodoneprospustně zabalené. Odesílám ihned po přijetí platby na účet, zpravidla ještě tentýž den! Pokud si objednáte i z mého druhého profilu, zaplatíte jen jedno poštovné.
Obchodní podmínky

Protože nakupujete přes internet a nemáte možnost si zboží "osahat", vzniká Vám právo na odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů od převzetí zboží. Nevyhovující zboží prosím zašlete poštou na mou adresu a já Vám po jeho přijetí neprodleně zašlu zpět celou přijatou částku.

Náklady spojené se zasláním zboží zpět hradí kupující.

Vracejte pouze zboží neprané, nenošené a čisté, bez jakýchkoli známek opotřebení. Pokud se rozhodnete zboží vrátit, budu ráda, když mi to oznámíte zprávou předem, abych věděla, o jakou zásilku se jedná, až mi to bude pošta doručovat.

Penízky za vrácené zboží zasílám automaticky zpět na účet, ze kterého přišly, takže pokud je chcete poslat jinam, informujte mě o tom prostřednictvím interní pošty.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím