PROSÍM POZOR !!! Po dlouhém zvažování a nutné potřeby změny jsem se rozhodla otevřít nový obchůdek zde na Fleru pod nickem Iowa, kde budu dále nabízet háčkované čepičky pro Vaše nejmenší :-)
Profil uživatele
Lowa
Prodávající
Olbramovice
Registrace: 2.1.2012

PROSÍM POZOR !!! Po dlouhém zvažování a nutné potřeby změny jsem se rozhodla otevřít nový obchůdek zde na Fleru pod nickem Iowa, kde budu dále nabízet háčkované čepičky pro Vaše nejmenší :-) V případě jakéhokoli dotazu mě neváhejte kontaktovat na novém profilu zde https://www.fler.cz/iowa

Přeji všem krásné dny :-)

 

 Dobrý den, vítejte...

Něco o mě se dozvíte  tady na mém prvním profilu  Nebraska ...

Rozhodla jsem se otevřít tento účet, kde nabízím pouze věci pletené a háčkované. Pletení a háčkování je takový můj relax, po celém dni si večer sednout a vytvářet pro změnu čepičky, čepky a čepice  Usmívající se

Snad se Vám tu bude líbit a mé věci zaujmou Rozpačitý


Čepičky háčkuji i na zakázku, takže pokud se Vám nějaká čepička zalíbí a nebude ve velikosti nebo barevné kombinaci jakou potřebujete, ráda Vám ji uháčkuji přímo na míru Usmívající se V tomto případě mě prosím kontaktujte vnitřní poštou,určitě se domluvíme. :-)

 

 

Zboží lze do 14 dnů vrátit nepoškozené, nepoužité ( neprané, nenošené ), zabalené a zaslané na vlastní náklady zpět, ihned po obdržení zboží zasílám peníze na Váš účet ve výši ceny samotného zboží bez poštovného. O vrácení zboží je však nutné mě předem informovat. Děkuji.

 

Autorem grafického návrhu mého banneru a avataru je mixtum design.

 

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons.

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně, balené do PVC obálek. Zboží zasílám ihned po připsání platby na můj účet, nejpozději však do dvou pracovních dnů od přijetí platby.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.