Při objednávce nad 500 Kč je doprava ZDARMA!
Profil uživatele
lubaby
Prodávající
Praha 10
Registrace: 28.11.2017

Jsem nyní především maminka malé holčičky, uklízečka, kuchařka, zahradnice, taxikářka, pečovatelka rodinného krbu, příležitostně pracující v marketingové oblasti, jogínka, vášnivá cestovatelka a také... kreativní člověk. Ráda maluju a tvořím z různých materiálů, baví mě barvy, kombinace a míchání stylů, mám spoustu kurzů od šperku, malby po design interiérů .. a tak vznikl nápad vytvořit něco pěkného, originálního a zároveň užitečného a pro koho jiného, než pro naše největší radosti. Ráda vám tu představuji mojí novou značku lubaby a věřím, že se vám bude v mém obchůdku, který postupně poroste, líbit.

lubaby - stylové klipy na dudlíky se jménem a kousátka pro naše miminka..... 

lubaby kousátko zuby máš zakrátko

Šňůrky s klipy na dudlík jsou nejen krásným, ale zároveň praktickým doplňkem, který patří jen Vašemu miminku. Už nikdy žádné ztracené dudlíky!

Každý kus je originál, který je ručně vyroben v malých sériích. Vybírat můžete nejen z galerie variant klipů a kousátek, ale ráda zhotovím výrobek v barevnosti i stylu, jaký si přejete.

 

lubaby je také na Instagramu:

https://www.instagram.com/lubabyshop/

 

Přeji krásné dny!

 _____________________________________________________________

Všechny komponenty jsou ze zdraví neškodného materiálu z Německa či České republiky a slinám dosti resistentní. Jsou případně použity pouze potravinářské barvy a potravinářský silikon. 

Všechny komponenty jsou vyrobeny v EU (Německo a Česká republika) a zdraví neškodné. Silikonové komponenty jsou vyrobeny z potravinářského silikonu a dřevěné-barevné jsou slinám a potu dosti resistentní. Komponenty odpovídají zákonným podmínkám směrnice DIN-EN 71-3.

Dle legislativy EU se nejedná o hračku pro děti do 3 let - doporučuji nenechávat s klipy a kousátky mimi samotné. Komponenty jsou však navlečeny vždy na dvojitou šňůrku, která se jen těžko přetrhne.

Způsob dopravy
Česká pošta (bublinková obálka)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
678166
1.12.2017 Poštovné při nákupu nad 500 Kč je ZDARMA.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.