Dočasně uzavírám obchůdek (ze zdravotních důvodů). Děkuji za dosavadní přízeň a přeji příjemné dny :-)
Profil uživatele
Lubitka-scrapbook
Prodávající
Bílovice
Registrace: 20.9.2009

Dobrý den, vítejte v mém profilu.

Dovolte, abych se Vám alespoň trošku představila.  

Jmenuji se Jitka a za svůj dosavadní život jsem zkusila poměrně hodně tvořivých činností. Přes vyšívání, pletení, háčkování, decoupage, malbu na sklo až po malování na hedvábí. Před několika lety přišel zásadní zlom a já se čirou náhodou dostala ke scrapbookingu

Konečně jsem našla tvoření, které mě neskutečně baví a pomáhá mi zrelaxovat jak po těžkém dni v práci, tak po běžných denních starostech. Ráda pozoruji, jak se má dcerka, s úžasem ve svých malých očkách, stránkami probírá a sleduje, co kdysi dělali její rodiče, když byli tak malí jako ona a samozřejmě, co vyváděla sama. 

Dovolte mi, abych se o tuto radost mohla podělit i s Vámi. V mém obchůdku si dovolím nabídnout Vám jak hotové výrobky, tak především materiál k tvoření. Většina materiálu je jen po pár kusech (které se ve většině případů znovu objevovat nebudou), aby byla možnost vytvořit nabídku co nejpestřejší.

Veškerý materiál, má archivální kvalitu , je acid-free (není kyselý - kyselost způsobuje rozpad materiálu) a lignin-free (lignin způsobuje žloutnutí papíru a znehodnocuje jeho vlákna). Díky tomu je vhodný pro práci s fotografiemi.  

  Pokud Vás scrapbooking zaujal a budete se chtít dovědět více, případně s něčím poradit, naváhejte mě kontaktovat. 

Děkuji Vám za čas zde strávený a přeji příjemné tvoření.

Jitka  

 

Způsob dopravy
Vše důkladně zabalím do kartónu, případně do bublinkové fólie. Po připsání příslušné čásktky na účet odesílám, nejpozději do tří dnů, prostřednictvím České pošty. Poštovné do zahraničí dle platného tarifu ČP. Cena poštovného na Slovensko je pouze orientační. Bude stanovena dle ceníku ČP. Výše poštovného je vždy přepočítána dle aktuální váhy a předložena zákazníkovi k odsouhlasení. Teprve poté potvrdíme objednávku. Pokud u mně máte neodeslanou objednávku a chcete si ještě něco přiobjednat, není problém objednávky spojit a poslat najednou za jedno poštovné. Stačí napsat poznámku do objednávky :o) .
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím