Profil uživatele
lucajda
Prodávající
Ostrava - Zábřeh
Registrace: 3.4.2008

V roce 2008 jsem se zaregistrovala na fler jako nakupující a byla jsem okouzlena množstvím krásného zboží a nápadů. Až  začátkem roku 2010 jsem našla odvahu začít nabízet také své zboží. V té době jsem byla na mateřské dovolené a ti moji dva kluci mi nechtěli dovolit odpočívat a tak jsem se naučila odpočívat aktivně – tvořením.

Nemůžu říct, co všechno/co přesně se mi líbí. Každá domácnost, kraj, stát má svůj osobitý styl, architekturu, výrazné prvky, kuchyň, styl života. Každý je jiný a přesto je tam něco krásného. Nechávám se inspirovat vším, co vidím kolem sebe.  Mám ráda všechny techniky, ale nejvíce ze všeho mám ráda, když mohu tvořit něco svého, originálního.

Kreslím, píši barvami, které jsou stálé a nezmizí po několika vypráních. Vzhledem k tomu, že kreslím vše ručně, je každý kousek originál.

Budu moc ráda, pokud i Vám se bude líbit moje tvorba. Vše je děláno poctivě, precizně a s vědomím, že třeba právě Vám to udělá velkkkkoooou radost …

 

Lucie

 

Všechno moje zboží lze vytvořit v jiných barvách, s jinými motivy ... atd. prostě vše přesně podle Vašich přání a požadavků :-). Každý kus je tím pádem jedinečný originál.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.