Domů Profil prodejce lucajda
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Ostrava - Zábřeh, ČR
  • 279 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (133) 100%
Nadšenci: 190
Aktivita: aktivní
Prodáno: 279
Registrace: 3.4.2008
Město: Ostrava - Zábřeh
Stát: ČR

lucajda

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

V roce 2008 jsem se zaregistrovala na fler jako nakupující a byla jsem okouzlena množstvím krásného zboží a nápadů. Až  začátkem roku 2010 jsem našla odvahu začít nabízet také své zboží. V té době jsem byla na mateřské dovolené a ti moji dva kluci mi nechtěli dovolit odpočívat a tak jsem se naučila odpočívat aktivně – tvořením.

Nemůžu říct, co všechno/co přesně se mi líbí. Každá domácnost, kraj, stát má svůj osobitý styl, architekturu, výrazné prvky, kuchyň, styl života. Každý je jiný a přesto je tam něco krásného. Nechávám se inspirovat vším, co vidím kolem sebe.  Mám ráda všechny techniky, ale nejvíce ze všeho mám ráda, když mohu tvořit něco svého, originálního.

Kreslím, píši barvami, které jsou stálé a nezmizí po několika vypráních. Vzhledem k tomu, že kreslím vše ručně, je každý kousek originál.

Budu moc ráda, pokud i Vám se bude líbit moje tvorba. Vše je děláno poctivě, precizně a s vědomím, že třeba právě Vám to udělá velkkkkoooou radost …

 

Lucie

 

Všechno moje zboží lze vytvořit v jiných barvách, s jinými motivy ... atd. prostě vše přesně podle Vašich přání a požadavků :-). Každý kus je tím pádem jedinečný originál.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od lucajda

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--