Domů Profil prodejce Lucci.k
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Prostějov, ČR
  • 807 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (129) 100%
Nadšenci: 217
Aktivita: aktivní
Prodáno: 807
Registrace: 6.12.2008
Město: Prostějov
Stát: ČR
Důležitá informace: Milé zákaznice, občas se může stát, že Vámi objednané naušničky už nebudou skladem. Moc se omlouváme, prodáváme i jinde...Vždy se domluvíme tak, aby Vám to vyhovovalo :)

Lucci.k

/ Prodávající
Novinky
4527
30.1.2011 Nově možné na naušničky nasadit háčky z Osteofixu(chirurgická ocel)

 

Dobrý den,

 

jmenuji se Lucka a když se tak zamyslím, tak jsem si s korálky "zahrávala" již od dětství. Moje vášeň a touha učit se novým technikám vzrostla tak moc, že jsem začala prozkoumávat internet a všemožně dostupnou literaturu. Jednoho večera jsem čirou náhodou narazila na tutu internetovou stránku a hlava mi šla kolem, když jsem viděla ty krásné výrobky. Rozhodla jsem se, že zkusím alespoň trošičku konkurovat vzručným korálkářkám, kterých je tu na Fleru velká spousta. Obchůdek se pomalu rozrůstal a já byla vděčná za každý kladný komentář či pochvalu za objednávku.

Korálkování je pro mě odreagování od  zaměstnání. Jsem schopná nad vyráběním naušniček strávit i několik hodin. Bohužel den má jen 24 hodin a tak se někdy ke korálkování dostanu třeba jen jednou za týden.

Ráda vyrábím naušničky jak složité, tak i jednoduché. Záleží na náladě.

Zkouším i drátkování a pstění, ale s tím jsem zatím na začátku, tak omluvte drobné nerovnosti, které ale zároveň patří k ručně vyráběné bižuterii:-)

Doufám, že se Vám moje výrobky budou líbit a třeba si i nějaký pro radost pořídíte.

 

Pokud se někomu z vás zalíbí a objednáte si něco i v obchůdcím mých kamarádek ovecka1313 nebo jezynka, napište nám to, prosím, při objednávání zboží do zprávy a my vám budeme účtovat jen jedno poštovné :)

NOVĚ POSÍLÁM NA DOBÍRKU!! POŠTOVNÉ 80 KČ! PŘI ZASLÁNÍ ZBOŽÍ NA DOBÍRKU MI TOTO NAPIŠTE DO ZPRÁVY!

 

 

 

Způsob dopravy
Výrobek zasílám v bublinkové obálce do 3 dnů po obdržení částky na účet. Česká pošta - doporučená zásilka Nově přijímám objednávky i ze Slovenska, ale pouze pokud mi bude zaslána platba ze Slovenské spořitelny!!!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lucci.k

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--