Domů Profil prodejce LuciášZ
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Jílové u Prahy, ČR
  • 160 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (97) 100%
Nadšenci: 147
Aktivita: aktivní
Prodáno: 160
Registrace: 16.12.2011
Město: Jílové u Prahy
Stát: ČR

LuciášZ

/ Prodávající
Novinky
1007653
13.5.2022 Srdečně všechny zvu na neděli 22. 5. na dostihový ovál do pražské Chuchle. Odpoledne se tu koná Dámský dostihový den a já budu součástí doprovodného programu s trhem rukodělných výrobků!

 

Dobrý den, buďte vítáni!

Jmenuji se Lucie Záhorová a dovolte mi se v několika větách blíže představit.

Malovala jsem už od dětství. S oblibou jsem také vyráběla různé věci. Střední školu jsem trávila na gymnáziu, kde jsem studovala obor se zaměřením na výtvarnou výchovu. Během té doby jsem se ve volném čase věnovala tvorbě šperků. Tehdy ale nebyly takové možnosti, co se výběru materiálu a pomůcek týče jako dnes. Mým kreativním obchůdkem proto bylo Řempo v Růžové ulici v Praze, kde jsem kupovala měděné plíšky a drátky. Pan prodavač mi vždy ochotně odmotal po jednom metru z velkých špulek... Brigádně jsem také pomáhala v jedné loutkařské dílně.

Dnes se sice pracovně věnuji něčemu jinému, tvoření jsem ale zůstala s malými pauzami věrná. Velmi jsem si oblíbila sklo a techniky s ním spojené - tiffany vitráže, mozaiky a vinutí skleněných perlí nad kahanem.

V poslední době jsem se také vrátila k háčkování. Výroba košíků a šátků je pro mne příjemným relaxem a alternativou k technicky náročnější práci se sklem. Tu a tam si odskočím k linorytu nebo keramice. 

I když jsem možná trochu roztěkaná a skáču od jednoho k druhému, jedna věc je mému tvoření společná. Je to vášeň pro barvy.

 

A i když nejsem profesionální výtvarnice, tvořím s láskou a nejčastěji podle vlastních návrhů a ve kvalitě tak, jak bych sama jako zákaznice očekávala. Učím se však stále, vždy je co zlepšovat.

 Člunozobec africký, autorská vitráž

Jsem také spoluautorkou textů v dětské naučné knížce Co byla a co je televize. Vydalo ji Nakladatelství Argo v roce 2020. Blog si o tom můžete přečíst zde.

A aby toho nebylo málo, mým dalším a rozhodně ne upozaděným koníčkem je chov exotického ptactva - papoušků.

Pokud se vám zde cokoliv líbí, chcete se na cokoliv zeptat, či máte své specifické přání, nebojte se a kontaktujte mne. Ráda vám s výběrem poradím.

Děkuji, že jste nakoukli!

LUCIE ZÁHOROVÁ

 

Způsob dopravy
Česká pošta, s.p., doporučené psaní (nelze zaslat jako křehké) nebo Balík na poštu (NP) a Balík do ruky (DR) včetně příplatku za křehké (doporučuji zejména u vitráží). Po dohodě možnost osobního odběru.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LuciášZ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--