Profil uživatele
Lucix
Prodávající
Moravský Krumlov
Registrace: 15.3.2009

Zdravím všechny nadšence kreativního tvoření ... 

Mnohá léta mi slovo "kreativita" nic moc neříkalo. Ale člověk se během života mění a hledá další malé odbočky na velké cestě životem Usmívající se 

Přišlo to celkem nečekaně, jako vše v mém životě. Jednou jsem viděla reportáž o mozaice a tak se mi to uložilo do podvědomí, že jednoho krásného dne to vyplulo na povrh a já chtěla mozaiku vyzkoušet. Sehnala jsem si vše potřebné a začala tvořit. 

Ráda tvořím intuitivně, bez nachystaných šablon. Příjde nápad a ten se snažím realizovat. Často se stává, že konečný výsledek se překvapivě od mé přestavy liší Smějící se Ale pokaždé je to výsledek pěkný a já jsem s prací spokojená. S toho vyplívá, že každý kousek je originál a v každém výrobku je něco ze mě.

Doufám, že se Vám moje mozaika bude líbít. A pokud se bude líbít natolik, že se budete chtít těšit mým výrobkem každý den v roce a mít ho doma, ráda vyhovím i Vašim konkrétním představám (do jakých barev by měla být mozaika laděná, jaký předmět omozaikovat).

Přeji Vám pěkné pokoukáníčko

Lucix

Způsob dopravy
Česká pošta-doporučeně (baleno dle velikosti buď v bublinkové fólii nebo v krabici)
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím