Menu
--
Domů Profil prodejce LuckaJ
Lucie Jelínková
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 hodin.
  • Nové Dvory, ČR
  • 556 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (95) 100%
Nadšenci: 163
Aktivita: aktivní
Prodáno: 556
Registrace: 23.9.2011
Město: Nové Dvory
Stát: ČR
Důležitá informace: ADVENT A VÁNOCE 2020 - PŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY NA CUKROVÍ A PERNÍČKY!!!

LuckaJ

/ Prodávající
Novinky
907737
20.10.2020 Stále ještě přijímám objednávky na cukroví a perníčky! Tak objednávejte, ať se na vás dostane, kapacita se plní!

VÍTEJTE VE SLADKÉM SVĚTĚ CUKROVÍ, PERNÍČKŮ, ZÁKUSKŮ A DORTŮ!

Stránky jsem v poslední době trochu upravila vzhledem k rozšíření sortimentu zboží.

Nově můžete objednávat nejen perníčky, ale hlavně dorty, cukroví, zákusky a jiné sladké dobroty.

Všechny výrobky jsou vyráběné ve schválené výrobně. Jedná se o malou domácí výrobnu, kde pracuji sama, není to žádná velkovýrobna, takže stále je v mé moci vyrábět vše z kvalitních surovin, bez použití umělých tuků, různých náhražek a polotovarů a podle tradičních receptů.

Většina receptů je už dlouho prověřená časem, u cukroví i několika generacemi, takže se můžete těšit, že si opravdu pochutnáte na klasice :-)

Veškerá výroba je zakázková, takže je potřeba objednávat s dostatečným předstihem, zvlášť jedná-li se například o pohoštění na větší oslavu, svatbu apod. Hlavně letní termíny jsou brzy plné. 

Pokud Vás zde něco zaujme, neváhejte mi napsat a domluvíme individuální objednávku Vám na míru!

Velmi oblíbenou novinkou se stává SWEET BAR nebo také CANDY BAR - tedy sladké pohoštění sladěné do vámi zvolených barev nebo tématu. Výborně se hodí na svatební hostinu, kde pak celá tabule a výzdoba ladí k sobě. Prvních pár fotek najdete ve fotogalerii a další inspiraci určitě najdete i jinde na internetu. SWEET BAR se ale nemusí týkat jen svateb, protože krásně oživí třeba i dětskou oslavu nebo firemní večírek. Určitě se nebojte vyzkoušet, určitě budete spokojení!

Dorty zde nabízené jsou v ceně za váhu jako skutečně měly. Takže pokud chcete podobný dort, jen v jiné velikosti, vytvořím Vám vlastní objednávku dle dohody.

Cena dortů je vypočtena dle konečné váhy dortu a cena za kilo stanovena při domluvení podrobností, podle náročnosti zdobení.

U zákusků je cena vždy za kusy, minimální množství na jednu objednávku je 10 ks zákusků. Zatím mám přímo v nabídce s fotkami jen pár druhů, ale postupně budu doplňovat a pokud chcete nějaké konkrétní zákusky, určitě se domluvíme a vytvořím Vám individuální objednávku!

U cukroví je cena za kilo hotového cukroví (mix několika druhů - u vánočního cukroví cca 14 druhů, u svatebního dle dohody) Minimální objednávka je 1 kg cukroví.

Svatební koláčky se objednávají na kila, standartně nabízím 4 druhy náplní - mák, tvaroh, ořechová náplň a švestková povidla. Pokud nebude v objednávce uvedeno jinak, dělám všechny 4 náplně. V případě že některou náplň nechcete, uveďte to ve zprávě k objednávce.

Rohové svatební koláčky se objednávají na kusy, minimální počet na objednávku je 5 ks a vzhledem k tomu že jsou ze stejného těsta jako malé svatební koláčky, objednávám je pouze s nimi.

Dále je možné objednávat i různé koláče - posvícenské vázané, kulaté, dvojctihodné a další. Vždy je stanoven minimální počet kusů, protože vyrábím opravdu jen na zakázku, takže nemohu dělat 5 koláčů :-) Minimální počet na objednávku koláčů je tedy 20 ks.

Nadále jsou v nabídce i perníčky a perníkové dekorace. Tyto prosím objednávat s větší časovým předstihem.

PŘI OBJEDNÁNÍ UVEĎTE, POKUD POTŘEBUJETE VYNECHAT NĚKTERÝ Z ALERGENŮ!!!

SLOŽENÍ VÝROBKŮ UVEDNO U KAŽDÉHO ZVLÁŠŤ.

PODROBNÉ SLOŽENÍ JEDNOTLIVÝCH VÝROBKŮ, KTERÉ SI KONKRÉTNĚ OBJEDNÁTE, JE DOSTUPNÉ NA PROVOZOVNĚ, NEBO NA VYŽÁDÁNÍ ZAŠLU NA E-MAIL.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Perníčky jsou vyráběné podle tradičních receptů, z kvalitních surovin, ale pokud objednáváte například perníkové svícny apod, tyto jsou určené především k dekoraci!!! Ostatní perníčky můžete klidně sníst :-)

 

 

 

 Na výrobu dekoračních předmětů včetně perníkových dekorací mám živnostenské oprávnění, nyní i na cukrářskou výrobu, včetně schválené výrobny.

 

 

 

Způsob dopravy
Po zkušenostech s dopravou, musím upozornit, že poštou budu letos zasílat pouze cukroví a drobné perníčky. Ostatní perníky - zvlášť ty prostorové jako chaloupky, už JEN osobní převzetí. Nedokážu zaručit, ani při přepečlivém zabalení, že zboží dojde v pořádku. Cukrářské výrobky pouze osobním převzetím v místě provozovny.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od LuckaJ

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím