Domů Profil prodejce luckavo
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 minut.
  • Praha 5, ČR
  • 83 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 401
Aktivita: aktivní
Prodáno: 83
Registrace: 20.8.2012
Město: Praha 5
Stát: ČR
Důležitá informace: balíčky odesílám po připsání platby na účet.

luckavo

/ Prodávající
Novinky
830954
16.9.2019 Sklad je aktualizovaný a všeho je dostatek. Doplnili jsme převážně zásoby šperků :-)

Zabývám se autorskou výrobou porcelánu. Vyrábím porcelán na klíč a dle přání klienta tak, aby korespondoval s daným prostorem či filosofií konkrétního prostředí, takže si klient může být naprosto jist, že má jedinečný produkt navržený a vyrobený exkluzivně pro něj. Mezi mé klienty patří především ti, kteří nechtějí splynout s davem a touží být jiní, zkrátka originální. Pakliže i Vy patříte mezi ně, můžeme společně oživit interiér Vaší firmy nebo restaurace, vymyslet skvělé osobité šálky a kávu, nebo vázy na recepci. 

Také myslím na zákazníky svých zákazníků, proto vyrábím porcelán jako vánoční merchandise. Aby to pro letošek nebyly láhve vína a svíčky a vy tak mohli své zákazníky obdarovat něčím skutečně originálním. Součástí mohou být po domluvě i dárkové krabičky a doprava. Zakázkovou výrobu řeším od jednoho kusu až po větší originální série. Ke každému projektu přistupuji velmi osobně a celý výrobní proces s klientem sdílím například fotografiemi ze samotné výroby porcelánu. Pracuji výhradně s nejkvalitnějším tvrdým českým porcelánem, který se pálí na 1380°C v plynovém prostředí. Jde o perfektně slinutý, pevný a čistě bílý porcelán, který splňuje hygienické atesty a je tak vhodný pro styk s potravinami. 

Záleží mi na tom, aby mé produkty byly i po několikaletém používání stále krásné, proto dekoruji výhradně podglazurní technologií, aby ani mytí v průmyslové myčce nádobí několikrát za den neohrozilo například potisk loga. Důležitá informace na závěr, zakázková výroba porcelánu si vyžaduje čas a výrobní kapacity ateliéru jsou omezené, je proto dobré vše začít řešit s dostatečným předstihem minimálně třech měsíců. 100% original, 100% handmade, 100% český produkt.

Pro ty, kteří nechtějí čekat, je tu eshop plný autorských originálů, tak koukněte.

 

 

VÍTEJTE!

LUCIE

 

  • ZBOŽÍ JE MOŽNO I OSOBNĚ VYZVEDNOUT V PRAZE NA BARRANDOVĚ
Způsob dopravy
česká pošta, PPL.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od luckavo

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--