Profil uživatele
lucoto
Prodávající
Mladá Boleslav
Registrace: 12.3.2013

Zdravíme všechny co se chtě či nechtě proklilkli na naší stránku.

Jsme malá rodinná firma a vymýšlíme, šijeme a prodáváme pod značkou Lucoto. Vše to začalo šicím strojem Veritas před 25 léty a dnes bychom řekli: "že v pěti to zatím stále šije nejlépe". Tvoříme to co se nám líbí a v případě Vašeho nákupu Vám děkujeme a přejeme jedinečnost a spokojenost s našimi výrobky.

Nehodí se Vám barva, navrhněte si barevnou kombinaci sami. Tuto službu máme zdarma. Rádi se necháme inspirovat Vašimi návrhy. Změnu prosím zapiště v objednávce do poznámky.

                         

Informace

V případě, že jste se rozhodli objednat naší šitou kabelku, tak děkujeme a věnujte prosím pozornost níže.

Jiná barevná kombinace

Máte jinou představu o barevné kombinaci tyto kabelky – napište do poznámky v objednávce tuto představu a my Vám takovou za nulový příplatek ušijeme.

 
Údržba kabelky

Syntetické materiály – koženka:
Výrobek chraňte před mechanickými vlivy (poškrábání, proražení), chemickými látkami (rozpouštědla, kyseliny, tuky, lepidly) a působením vysokých teplot. Nevyžaduje speciální údržbu. V případě promočení, sušte prosím v pokojové teplotě. Koženku nežehlit!
Přírodní materiály – textil:
Vrchní panel a podšívka 100 % bavlna čisté výroby
Chraňte před promočením, nadměrným slunečním zářením, mechanickými vlivy (poškrábáním, protržení) a chemickými látkami (rozpouštědla, kyseliny, tuky).
Čištění se provádí lehce silonovým kartáčem, popř. vlhkým hadříkem (nikdy promáčet). Pro zajištění vyšší odolnosti proti vodě a ušpinění lze i na textilní materiály úspěšně používat speciální impregnační přípravky.
Všechny díly kabelek jsou již od nás pečlivě naimpregnovány. Tento postup je vhodné jednou za čas zopakovat. Při znečištění podšívky je možné jí z kabelky částečně vyndat a ručně vyprat ve vlažné vodě s trochou pracího prostředku.
Kabelku prosíme nepřetěžovat nad 3 kg.

Doplňky ke kabelkám k objednání jsou v levém menu v položce:

Výbava a doplňky kabelky
Způsob dopravy
Přepravu balíků realizujeme se společností DPD, budou Vás informovat o dodání prostřednictvím SMS zprávy. S řidičem je možné domluvit jiný termín dodání. Kabelky zasíláme v kartonových krabicích.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.