Profil uživatele
LudmilaSenky ceramics
Prodávající
Kohoutov
Registrace: 30.5.2011

LudmilaSenky keramika a porcelán jsou vytvářeny pro zpříjemnění Vašeho každodenního života, typická je pro ně tvarová čistota, jednoduchá barevnost a plastický povrch v různých podobách, který je příjemný na dotek. 

Všechny produkty, které zde nabízím, vyrábím od začátku až do konce v mém malém ateliéru u lesa.

 

 Používané materiály neobsahují žádné zdraví škodlivé příměsy a jsou atestovány pro styk s potravinami Zdravotním ústavem v Hradci Králové.

 

 

 

 

 

 

 

Na samém konci Kohoutova stojí firemní nápis: "Moje milá pila". Pakliže se domníváte, že v názvu majitel pily oznamuje abstinenci své ženy, hrubě se mýlíte. Jeho žena nikdy přes míru nepila. Ani nekouří tlusté havanské doutníky, jak z nekalé závisti o ní roztrušují někteří keramici pokleslé morálky a nehezké tvorby.

Liduška (které se taky někdy říká Ludmila Šenkyříková), se narodila v Gottwaldově, jak se zase říkalo dřívějšímu Zlínu. Již brzy poté jako nadané dítě studovala tu v Kroměříži, tu v Praze, až ji osud odvál až do dalekého Kohoutova, do vytouženého Keramického studia Jarmily Tyrnerové. Z počátku pracovala jako myčka, později jako keramička. Tam si na ni začal brousit zuby majitel pily a konec už znáte.

Pokud bychom hledali v psaném šprochu pravdy trochu, tak to bude fakt, že Valášek (tak se majitel pily jmenuje), že Valášek má milou, která je opravdu milá. A stejně milá je i její keramika. Je jednoduchá a funkční, řekl by jeden; naopak - má hloubku a přirozenost, na to druhý; líbí se mi potutelný smysl pro humor, řekne třetí a čtvrtý nevěřícně vrtí hlavou: je neuvěřitelné, kterak kousek vykroužené hlíny dokáže zobrazit čistotu duše hnětící tvořičky!

Tu krásu je však třeba vidět - dřív, než ji rozmlátí žárlivý manžel. Až budete stát v Liduščině keramické dílně ( Na samotě u lesa?), zajisté vás napadnou vlastní příměry - obzvláště, budete-li svírat lehounký hrníček v dlani. Ale pozor! Dotýkat se smíte pouze keramiky. Divý majitel pily číhá s brokovnicí za bukem!

 

                                                     napsal   Jaroslav Nečas

                                                     vyfotil   Milan Bakeš 

Způsob dopravy
Svoji práci Vám pečlivě zabalím do bublinkové folie, novin, polystyrenu, kartonu... Této části věnuji velkou pozornost, aby při přepravě nedošlo k újmě, zároveň však k balení používám recyklovaný materiál z důvodů ekologických i ekonomických. Pošlu jako Balík do ruky Českou poštou.Osobní předání je možné přímo v atelieru v Kohoutově, nebo dle dohody - navrhněte.
Obchodní podmínky

pro fler-shop   keramika od lesa

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami a že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

4. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, která je k dispozici ke stažení. Vytisknutou fakturu přiložím  ke zboží na požádání.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14ti dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit a to i bez udání důvodu.

2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno.

3. Kupují je povinnen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat Fler poštou.

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či přepravou poškozený balík nepřevzít.

5. Při vrácení zboží zpět prodejci, není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace 

se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním a poškozeno nevhodným zacházením.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním převzetí je možná i platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 5ti dnů od připsání platby na účet. V případě osobního převzetí proběhne předání dle dohody.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
848134
26.11.2019 Osobně se můžeme potkat na Dyzajn marketu Zima 14. a 15.12. na Výstavišti v Holešovicích v Praze
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím