Domů Profil prodejce LUdmilyArcha
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Černošice, ČR
  • 8 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (35) 100%
Nadšenci: 41
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8
Registrace: 5.12.2010
Město: Černošice
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

LUdmilyArcha

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám vás v mém obchůdku. Jmenuji se Ludmila Svozilová a tvořím pod zkratkou Lu, která mi zůstala z mého mařížského malovacího období.

Tady se vám budu snažit nabízet nejrůznější potvory a potvůrky z keramické hlíny, včetně nádobí na kterém se rozvalují všelijaké mršky. Občas přidám i malovanou keramiku - majoliku.

Moje výrobky jsou všechny dělané ručně, nepoužívám žádné formy a každý kousek je originál. Nejraději mám draky, také je to na nich vidět. Slouží většinou jako svícny nebo olejové lampy.

Keramikou se zabývám už téměř dvacet let, jezdím po různých řemeslných trzích, plastiky jsem vystavovala např. v Týnci nad Sázavou, zámečku v Dobřichovicích, v Praze v klášteře boromejek, na Skalce nad Mníškem pod Brdy, kavárně Jiný kafe v Praze apod.

V současné době už tvořím spíš pro radost - krize mě donutila nastoupit do "normálního" zaměstnání - ale hrabání v hlíně mě rozhodně bavit nepřestalo. Dělám méně nádobí a více nejrůznějších plastik - draků, zvířat i lidí. Také píšu, kompenzuji tím jednak nedostatek času na hlínu, jednak potřebu nějak vyventilovat přebytečnou fantazii. Mám za sebou tři knížky, trošku poezie, povídky... Něco z toho je k přečtení na svozilova.blog.idnes.cz

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou do 2 dnů po zaplacení na účet, bezpečně zabalené v bublinkové folii a krabici. Poštovné se řídí tarifem České pošty. Zájemcům z Prahy a okolí mohu po dohodě doručit zboží osobně, nebo si je mohou vyzvednout u mě doma.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od LUdmilyArcha

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--