Profil uživatele
ludvika
Prodávající
Kadlín
Registrace: 11.12.2008

ateliér Drechslerová

Maluji ráda a často a jsem ráda když moje obrazy dělají druhým radost. K plátnu, štětcům a vůním barev utíkám od mé práce - reklamní grafika.

Hodiny tvoření logotypů, reklamních letáků, sázení krásných textů do knížek a zajímavých publikací na počítači... vyvažuji malováním v plenéru.
Česká krajina má tolik nádherných linií a příroda spousty úžasných detailů.

Jarka Drechslerová (nar. 1967 Praha)
Výtvarné tvoření mě přitahuje nekonečnou hrou barev od malička. Jak říká moje rodina: mám v sobě vztah k barvám po pradědečkovi. Byl hajným a jsme prazvláštně propojeni. Jako jedinou z vnoučat mě pochoval, vyprávěl mi pohádky. Zemřel v den mých čtvrtých narozenin. Neměla bych si ho pomalu pamatovat, ale zůstalo mi v hlavě: „podívej kolik má les v sobě barev“.

na  uliciAbsolvovala jsem LŠU v Mělníku, vzdělávání ve výtvarném oboru. S člověčí pečlivostí a urputností tuto školu i první mělnickou galerii Ve věži budoval a obstarával ak. malíř Vladimír Veselý.
Zůstane pro mě nesmrtelnou autoritou. Další studia, s ohledem na ocejchování politické nespolehlivosti mé rodiny v komunistické společnosti, pro mě nebyla možná.

Jsem absolventem několika letních plenérových škol Národní galerie Praha. S kolegy vystavujeme naše plenérová díla vždy na jaře v prostoru NG Kláštera sv. Jiří na Pražském hradě

Malování v plenéruVěnuji se převážně olejomalbě, kterou stále objevuji v ateliéru pod pevným vedením pana profesora, ak. malíře Milana Periče.

S přáteli malíři v plenéru - česká krajina má nekonečné množství tvarů, barev, světel a stínů, zkrátka je malebná

Plenér 2008 Petrovice

Plenér

Způsob dopravy
Pečlivě baleno aby nedošlo k "poranění" rámů ani obrazů - Česká pošta nebo PPL podle Vašich možností převzetí.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
706817
14.3.2018 Jaro se probouzí, vzhůru malovat do krajiny! Pěkné jaro
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.