Domů Profil prodejce Luia
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Brno, ČR
  • 5 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (22) 100%
Nadšenci: 20
Aktivita: aktivní
Prodáno: 5
Registrace: 7.10.2010
Město: Brno
Stát: ČR

Luia

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém malém kreativním obchůdku. 


Mé jméno je Lucie a odjakživa mě bavila tvořivá a výtvarná práce, při které jsem mohla využít svoji trpělivost, nápady a pečlivost. V životě jsem ale dala přednost studiu ekonomiky, což mi trochu oddálilo krásný svět tvoření. Nicméně jsem si k němu opět našla cestu a v každé volné chvilce tvořím... no, všechno možné. Nemám žádný vyhraněný směr a techniku, prostě zkouším všechno možné, co mě zrovna baví a největší radost mám ve finále z toho, pokud můj výrobek dělá radost dalším lidem. A jelikož vím, že se spousta lidí věnuje jiným věcem anebo nemají čas na své vlastní tvoření anebo se jim bude můj výrobek prostě líbit či se jím budou chtít jen inspirovat, rozhodla jsem se, že si vytvořím účet na Fleru a se svými výrobky se s Vámi ráda podělím.

V současné době je mým největším koníčkem háčkování. Nabízím výrobky, které mám již hotové a čekají na svého majitele, ty jsou označeny "na prodej" anebo výrobky, které již mají svého majitele, nicméně Vám je mohu uháčkovat znovu a u těch můžeme spolu probrat změnu barvy, materiálu, vzoru apod. - ty jsou označeny "na zakázku" (u těchto je potřeba počítat s delší dodací lhůtou, neboť je nemám hotové a budou se tvořit Vám na přání).

Pokud máte nějaký jiný nápad a máte zájem, abych Vám jej vyrobila já, neváhejte mě kontaktovat a můžeme se domluvit na speciálním výrobku přímo pro Vás na míru, třeba i podle fotografie. Výrobek Vám mohu průběžně fotit a můžeme tvořit/měnit i v průběhu práce dle Vašich požadavků (v nějaké rozumné míře)... ;-)

Co se týče šperků z Fima, pak musím uvést, že kovové komponenty jsou z běžného bižuterního kovu (pokud neuvádím jinak, či nejsou na přání změněny) a je třeba s nimi podle toho zacházet, tzn. není doporučen kontakt s vodou - ačkoliv Fimo se s vodou snáší dobře, právě bižuterní kov může při kontaktu s vlhkem měnit své vlastnosti. 

 

Přeji Vám příjemné prohlížení a krásný den plný úsměvu a radosti. 

Luia

Způsob dopravy
Zboží odesílám po připsání Vaší platby na můj účet: - doporučeně Českou poštou - přes Zásilkovnu - po domluvě je možný i osobní odběr v Brně (tj. bez poštovného) K Vaší objednávce je vystavena faktura, kterou si můžete vytisknout v záložce Nákup - objednávky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Luia

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--