Profil uživatele
Lukáš Budina
Prodávající
Liberec
Registrace: 12.8.2011

 

V roce 2010 jsem s přední českou módní návrhářkou založil značku Princel Golf a snažíme se tvořit zcela ve své režii nápadité, originální a hlavně funkční nejen golfové oblečení.

Věřím, že po rychlém přečtení naší fylozofie značky, nám budete minimálně držet palce, abychom v drávé konkurenci zahraničních velkoznaček prorazili a těšili tak svou produkcí nejen golfové famnoušky.

 

děkuji za váš čas

Lukáš Budina - majitel Princel golf

Filozofie značky:
V roce 2010 jsme přišli s myšlenkou vytvořit ryze českou golfovou značku oblečení a doplňků. Věříme, že po době, kdy bylo vše české považováno víceméně za nekvalitní a nemoderní, nastala doba zásadní změny ve vnímání domácích produktů i služeb. Český zákazník se podle nás opět s důvěrou obrátil k českým výrobcům, kteří, ve snaze uspět oproti světovým velkoproducentům, vkládají do svých výrobků další přidané hodnoty jako jedinečnost, exkluzivitu, ale i originalitu designu a určitý pozitivní nedostatek svého zboží.

Značka Princel Golf se chce zařadit k těmto novým producentům a obohatit svou novou kolekcí oblečení náročného golfového zákazníka, který vždy vyžaduje kvalitu, přesnost i jedinečnost, právě tak, jak to pravý golfový hráč a nadšenec vyžaduje od své hry na hřišti.

Veškerý náš sortiment výrobků je tvořen výhradně z českých a evropských komponentů. V České republice jsou následně tyto součásti kompletovány v malých dílnách, kde na výrobu každého jednotlivého kusu oblečení dohlíží člen designérského týmu značky Princel Golf. Jedině tak zaručujeme našemu zákazníkovi kvalitu zpracování a jedinečnost malosériové ruční výroby.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím