Profil uživatele
LuPa radost
Prodávající
Brno
Registrace: 14.11.2017

Jsme tým lidí, které baví vnášet do života radost. Jsme různí a baví nás různé věci. A taková je také naše značka. Naším cílem je vyrábět věci, které vám osobně nebo vašim milovaným udělají radost, či vám zpříjemní život.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAlucka-150x150image

Pavel je hlavou a srdcem celého projektu, momentálně plní zejména funkci hlavní technické podpory. 

Lucie je administrativním a organizačním mozkem LuPy, tvoří keramiku, maluje na hedvábí a vytváří dekorace.

Eva je psychická podpora LuPy a tvůrkyně korálkové bižuterie.

 

Autorská keramika

Práce s keramickou hlínou je tvůrčí a osvobozující proces. Mysl se prostřednictvím rukou snaží stvořit z myšlenky, zážitku či vzpomínky něco hmatatelného a trvalého. Každé dílko je protkáno pocity, které jsem prožívala při jeho stvoření. Mým přáním je, aby tyto výrobky přinášely svým majitelům radost, klid a harmonii. Nejedná se o sériovou výrobu. Některé výrobky se zde mohou objevovat pravidelně, avšak vzhledem k povaze tvůrčího procesu nebudou dva kusy nikdy naprosto identické.

 image

Ručně vyráběná bižuterie

Třpyt, lesk, pestrá škála barev a tvarů. Pečlivost, zaměření na detail, nadšení a jemná tvůrčí energie. A často také hodiny a hodiny mravenčí práce a velká dávka trpělivosti. Výsledkem toho všeho je naše korálková bižuterie. Je vyráběná s přáním, aby dívkám a ženám přinášela radost a potěšení a aby podpořila a zdůraznila jejich přirozenou krásu. Milovnice blyštivých maličkostí, nechte se vést svým pocitem a vyberte si ten svůj nejkrásnější šperk, který prozáří váš den.

Naše výrobky prodáváme i jinde a nestíháme vždy hned aktualizovat, proto se může stát, že vámi vybraný kus již nebude k dispozici. V takovém případě není problém domluvit se na vyrobení dalšího kousku přímo pro vás - stačí nás kontaktovat prostřednictvím Fleru. 

Způsob dopravy
Bižuterii balíme do bublinkových obálek. Keramiku balíme do několika vrstev papíru, bublinkových fólií a následně vkládáme do krabice. Při objednávce keramiky doporučujeme využít zaslání přes službu Balík na poštu nebo Balík do ruky - zde je započítáno opatrné zacházení se zásilkou. U ostatních možností přepravy toto nelze garantovat.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
757621
24.10.2018 Už u nás najdete i malované hedvábné šátky.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.