Profil uživatele
LuPa radost
Prodávající
Brno
Registrace: 14.11.2017

Jsme tým lidí, které baví vnášet do života radost. Jsme různí a baví nás různé věci. A taková je také naše značka. Naším cílem je vyrábět věci, které vám osobně nebo vašim milovaným udělají radost, či vám zpříjemní život.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAlucka-150x150image

Pavel je hlavou a srdcem celého projektu, momentálně plní zejména funkci hlavní technické podpory. 

Lucie je administrativním a organizačním mozkem LuPy, tvoří keramiku, maluje na hedvábí a vytváří dekorace.

Eva je psychická podpora LuPy a tvůrkyně korálkové bižuterie.

 

Autorská keramika

Práce s keramickou hlínou je tvůrčí a osvobozující proces. Mysl se prostřednictvím rukou snaží stvořit z myšlenky, zážitku či vzpomínky něco hmatatelného a trvalého. Každé dílko je protkáno pocity, které jsem prožívala při jeho stvoření. Mým přáním je, aby tyto výrobky přinášely svým majitelům radost, klid a harmonii. Nejedná se o sériovou výrobu. Některé výrobky se zde mohou objevovat pravidelně, avšak vzhledem k povaze tvůrčího procesu nebudou dva kusy nikdy naprosto identické.

 image

Ručně vyráběná bižuterie

Třpyt, lesk, pestrá škála barev a tvarů. Pečlivost, zaměření na detail, nadšení a jemná tvůrčí energie. A často také hodiny a hodiny mravenčí práce a velká dávka trpělivosti. Výsledkem toho všeho je naše korálková bižuterie. Je vyráběná s přáním, aby dívkám a ženám přinášela radost a potěšení a aby podpořila a zdůraznila jejich přirozenou krásu. Milovnice blyštivých maličkostí, nechte se vést svým pocitem a vyberte si ten svůj nejkrásnější šperk, který prozáří váš den.

Naše výrobky prodáváme i jinde a nestíháme vždy hned aktualizovat, proto se může stát, že vámi vybraný kus již nebude k dispozici. V takovém případě není problém domluvit se na vyrobení dalšího kousku přímo pro vás - stačí nás kontaktovat prostřednictvím Fleru. 

Způsob dopravy
Bižuterii balíme do bublinkových obálek. Keramiku balíme do několika vrstev papíru, bublinkových fólií a následně vkládáme do krabice. Při objednávce keramiky doporučujeme využít zaslání přes službu Balík na poštu nebo Balík do ruky - zde je započítáno opatrné zacházení se zásilkou. U ostatních možností přepravy toto nelze garantovat.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
752162
2.10.2018 Mísy, misky, mističky. Pojďte se podívat.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.