Domů Profil prodejce lupirro
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Sušice, ČR
  • 1115 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (162) 100%
Nadšenci: 404
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1115
Registrace: 18.5.2012
Město: Sušice
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 15.6.2023 00:00 z důvodu "Dovolena".
Diky za pochopeni

lupirro

/ Prodávající
Novinky
908936
26.10.2020 Může se stát, že budu muset obchod z časových důvodů na chvilku zavřít (učím na základce a ještě tu běhá dvouletej drak). Kdyby se to stalo, můžete zkusit napsat a třeba to půjde nějak udělat.

LUPI´S LEATHER

Vítám Vás v obchůdku Lupi´s Leather. Doufám, že si vyberete a budete spokojeni. Snažím se věci vyrábět tak, aby vypadaly dobře a něco vydržely. Většinou se jedná o výrobky, které jsem sám potřeboval a teprve po ozkoušení jsem je nabídl k prodeji.

Začátky

Jak jsem se vlastně ke kůži dostal? Někdy před pěti lety jsem začal kouřit balený tabák a sháněl jsem pouzdro, do kterého by se vešly papírky, tabák i filtry. Sehnal jsem si tedy vyřazenou žíněnku ze školy, kde učím, podíval jsem se na pár videí na internetu, koupil z alíku nějaké nářadí a pustil se do práce. Na první pokus to nebylo tak hrozný (je pravda, že dneska už bych se mi asi nelíbilo). Myslel jsem, že tím moje tvorba z kůže končí, ale během pár dní už jsem dělal pouzdra pro manželku a kamarády. Následně jsem zkusil nějaké jednoduché tašky a kabely (naštěstí je na netu spoustu nápadů, návodů a šablon) a než jsem se nadál, bylo po žíněnce a další nebyla. Začal jsem tedy zjišťovat, z jaké kůže by bylo nejlepší věci vyrábět a jak je barvit. Nakonec jsem začal brát hlazenici od pana Rinda z Jaroměře. Ze začátku jsem dělal všechny výrobku z hlazenice tloušťky 2,5 mm, ale třeba zrovna ta pouzdra na tabák byla jako prkna, takže jsem začal kupovat různé tloušťky a zkoušet. Dneska používám hlazenice od 1 mm do 3,5 mm a stejně se v tom ještě někdy ztrácím. K barvení používám barvy Fiebings, se kterými jsem asi nejvíc spokojený (stejně s barvením občas bojuju, protože barva na velké ploše není stejnoměrná a sem tam mohou být tmavší místa, ale během času, stejně kůže dostane patinu a změkne, takže se to ztratí). 

Výroba na přání

V obchůdku je momentálně okolo 50 druhů zboží - některé jsou tam od začátku, jiné jsem vyřadil, protože měly nějakou chybku, která mi vadila a říkal jsem si, že by to nemuselo vyhovovat ani Vám, někdy se jedná o různé variace nebo velikost. Veškeré zboží tvořím až na základě objednávky a není problém se domluvit na různých menších úpravách, barvě, ražbě či laserovém gravírování. Z těchto důvodů mám psanou dodací lhůtu cca dva týdny (většinou ale odesílám do týdne). 

Laserové gravírování

Během posledního roku jsem začal blbnout s laserovým gravírováním. Momentálně používám gravírku Ortur Laser Master 2 15W a zatím jsem s výsledky spokojený. Pokud byste tedy chtěli něco vypálit na kůži (ne Vaší), není problém se domluvit.

Způsob dopravy

Zboží balím do poštovních krabic a odesílám přes Českou poštu jako doporučené psaní či balík do ruky. Po domluvě můžu zaslat přes zásilkovnu. Hlavně po mně nechtějte nic na dobírku - nesnáším vypisování složenek.

  

 

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od lupirro

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--