Domů Profil prodejce luxfory
  • Prodejce od r. 2010
  • Frýdek-Místek, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 5
Aktivita: -
Registrace: 24.7.2010
Město: Frýdek-Místek
Stát: ČR

luxfory

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás v mém profilu

Jmenuji se Vendy a pocházím z Frýdku-Místku. Už během studia základní školy jsem navrhovala modely a dobře sem se orientovala v módě. Chodila jsem do základní umělecké lidové školy, takže po ukončení základní školy jsem neměla nad čím přemýšlet a vydala sem se tímto směrem. Přihlásila sem se na Soukromou střední uměleckoprůmyslovou školu do oboru Modelářství a návrhářství oděvů. V roce 2009 jsem tuto školu zdárně ukončila maturitní zkouškou a v následujícím školním roce  jsem studovala pomaturitní studium anglického jazyka. Nyní mě čeká studium studium návrhářství v Liberci . Co se týče zkušeností v oboru návrhářství, tak jsem se zůčastnila soutěže green design a zlaté jehly a dělala už pár menších zakázek. Po ukončení vysoké školy bych chtěla se chtěla věnovat zakázkové tvorbě.

Většina vystaveného zboží je zhotovena na zakladě střihu z Burdy, jelikoš střihy na míru lze provádět v zakázkové tvorbě kde je zapotřebí dvě a více zkoušek.

Níže si můžete prohlédnout ukázky mých hotových výrobků. Pokud by vás moje tvorba či některý z mých modelů zaujal, prosím kontaktujte mne a domluvíme se na spolupráci.

 image

image

 

 

 image

 image

 image

 

 image

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od luxfory

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--