Profil uživatele
Lvice.z.cech
Prodávající
Plzeň
Registrace: 7.12.2015

Zdravím všechny příznivce tohoto tvořivého a obchodního místa.

Já sama tvořím od nepaměti i když zde jsem nováčkem ...postupem času se pokouším zkoušet a učit se nové věci. Když dnes je toho tooooolik a tak neomezené možnosti ;-))

Moje krédo je tvořit poctivě a kvalitně a těšit tím jak sebe tak druhé ! Jinak je to celé příjemná hra a většinou relaxace ;-)

Budu ráda, když potěším i Vás.

 

Vaše Lvice

 

 P.S. U zboží je uváděn obvykle jeden kus, ale obvzlášť u šitého zboží je kusů více, nebojte se v případě zájmu zeptat ;-) Ev. se dá zboží stahnout z obchodů, kde čeká na svoje zákazníky ;-)

 P.P.S. Nestíhám bohužel doplňovat aktuálně vše co nabízím a navíc již zde vystavené jsem musela z důvodu momentálního nedostatku - prodala jsem jinde - skrýt. Věřím, že i zde najde mé zboží své zájemce, abych se sem ráda vracela a tvořila i pro vás tvořivé. Prosím proto o trpělivost vás všech. Děkuji.

 

Dovolím si vložit a nabídnout mezi své výrobky i nové věci, které jsem v návalu radosti zakoupila a sama nevyužiji. Věřím, že někoho potěší ;-)

 

Způsob dopravy a cena poštovného: doporučeně Českou poštou dle aktuálního ceníku, nebo osobně v místech a na trase Plzeň - Bor u Tachova a Plzeň - Holýšov, či dle aktuální situace. Poštovné se při nákupu více zboží platí pochopitelně jen jednou.

Způsob dopravy
Česká pošta ev. osobně
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím