Domů Profil prodejce Lyonis
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Jeseník, ČR
  • 177 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (16) 100%
Nadšenci: 78
Aktivita: aktivní
Prodáno: 177
Registrace: 9.1.2018
Město: Jeseník
Stát: ČR

Lyonis

/ Prodávající
Novinky
915620
22.11.2020 Všechny naše výrobky najdete na eshopu www.lyonis.cz.
Jmenuji se Adéla a se svými třemi dětmi a manželem stojíme za kalendáři Lyonis.
 
Tyto kalendáře jsou důkazem, že zázraky se dějí. Kdo by to byl řekl, že o kalendář, který jsem vytvořila pro syna na ulehčení nástupu do školky, bude takový zájem. Kdo by to byl řekl, že zvládnu pracovat na kalendáři při třech dětech... Ještě živě si pamatuji, na pocit, že nemůžu zvládnou ani domácnost a dítě, když jsem měla první plačící uzlíček v náručí...
 
Chtěla bych Vám všem, kteří nás sledujete nebo i přímo podporujete zakoupením kalendářů moc poděkovat. Váš zájem je pro nás důkazem, že jsme se rozhodli správně. Naším přáním je podpořit Vaše děti v jejich samostatnosti a dodat jim větší jistotu v chaotickém světě nás dospělých a podle Vašich reakcí se nám to snad daří.
 
Na ilustracích ke kalendáři spolupracuji s Thajskou grafičkou, což z kalendáře dělá trošku mezinárodní produkt, nicméně vše ostatní na kalendáři je 100% české. Pokud nestíhám výrobu, zadávám ji chráněné dílně Zahrada 2000 a jsem ráda, že tak můžu své okolí podpořit touto cestou.
 
Doufám, že u mě najdete inspiraci a motivaci zkusit třeba něco nového. Věřím, že kalendáře se budou líbit nejen Vám, ale i těm nejdůležitějším - Vašim dětem! My sami je stále testujeme a přicházíme na nové a nové vychytávky, prostě se snažíme kalendáře ladit do posledního detailu.
 
Lyonis to jsou prostě originální pomůcky, které dávají dětem větší samostatnost v rozhodování. Celá plánovací tabule je takovou dětskou verzí dospěláckého kalendáře a hlavně děti ji opravdu milují.

Objednání kalendáře: 

 

Nebráním se zakázkové výrobě, ale není nic jednoduchého, protože každou minutu navíc musím složitě hledat a někdy ji ani tak nenajdu. Všechny maminky to znají...? V létě čekáme třetí miminko, proto v tuto chvíli moc uvítám, když si vyberete ze standardní nabídky. V budoucnu se zase těším, až budu do kalendáře a magnetek Vaše krásné nápady přidávat.

Dodací doba kalendářů je většinou 3 týdny, kalendáře se snažím posílat co nejdříve, ale v mém stavu je rezerva na místě...?

Celý proces tvorby kalendářů je čistě v mojí režii a nikdy bych do světa nepustila kus, který by nebyl dokonalý. Pokud se i přes moje přísná kritéria stane, že dostanete kalendář, který neodpovídá vaší představě, můžete ho do 14-ti dnů vrátit. Mým cílem není jen prodat, ale dělat radost, a ta dětská ta je dvojnásobná. ❤️

Největší odměnou je pro mě vědomí, že kalendář dětem může pomoct a že se k němu každý den s radostí vracejí. Je-li to jen trochu možné, budu ráda za vaše hodnocení, zpětnou vazbu nebo fotku.

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Lyonis

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--