Profil uživatele
Lyonis
Prodávající
Jeseník
Registrace: 9.1.2018
Jmenuji se Adéla a se svými třemi dětmi a manželem stojíme za kalendáři Lyonis.
 
Tyto kalendáře jsou důkazem, že zázraky se dějí. Kdo by to byl řekl, že o kalendář, který jsem vytvořila pro syna na ulehčení nástupu do školky, bude takový zájem. Kdo by to byl řekl, že zvládnu pracovat na kalendáři při třech dětech... Ještě živě si pamatuji, na pocit, že nemůžu zvládnou ani domácnost a dítě, když jsem měla první plačící uzlíček v náručí...
 
Chtěla bych Vám všem, kteří nás sledujete nebo i přímo podporujete zakoupením kalendářů moc poděkovat. Váš zájem je pro nás důkazem, že jsme se rozhodli správně. Naším přáním je podpořit Vaše děti v jejich samostatnosti a dodat jim větší jistotu v chaotickém světě nás dospělých a podle Vašich reakcí se nám to snad daří.
 
Na ilustracích ke kalendáři spolupracuji s Thajskou grafičkou, což z kalendáře dělá trošku mezinárodní produkt, nicméně vše ostatní na kalendáři je 100% české. Pokud nestíhám výrobu, zadávám ji chráněné dílně Zahrada 2000 a jsem ráda, že tak můžu své okolí podpořit touto cestou.
 
Doufám, že u mě najdete inspiraci a motivaci zkusit třeba něco nového. Věřím, že kalendáře se budou líbit nejen Vám, ale i těm nejdůležitějším - Vašim dětem! My sami je stále testujeme a přicházíme na nové a nové vychytávky, prostě se snažíme kalendáře ladit do posledního detailu.
 
Lyonis to jsou prostě originální pomůcky, které dávají dětem větší samostatnost v rozhodování. Celá plánovací tabule je takovou dětskou verzí dospěláckého kalendáře a hlavně děti ji opravdu milují.

Objednání kalendáře: 

 

Nebráním se zakázkové výrobě, ale není nic jednoduchého, protože každou minutu navíc musím složitě hledat a někdy ji ani tak nenajdu. Všechny maminky to znají...? V létě čekáme třetí miminko, proto v tuto chvíli moc uvítám, když si vyberete ze standardní nabídky. V budoucnu se zase těším, až budu do kalendáře a magnetek Vaše krásné nápady přidávat.

Dodací doba kalendářů je většinou 3 týdny, kalendáře se snažím posílat co nejdříve, ale v mém stavu je rezerva na místě...?

Celý proces tvorby kalendářů je čistě v mojí režii a nikdy bych do světa nepustila kus, který by nebyl dokonalý. Pokud se i přes moje přísná kritéria stane, že dostanete kalendář, který neodpovídá vaší představě, můžete ho do 14-ti dnů vrátit. Mým cílem není jen prodat, ale dělat radost, a ta dětská ta je dvojnásobná. ❤️

Největší odměnou je pro mě vědomí, že kalendář dětem může pomoct a že se k němu každý den s radostí vracejí. Je-li to jen trochu možné, budu ráda za vaše hodnocení, zpětnou vazbu nebo fotku.

 

Obchodní podmínky

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, které platí zde pro obchod Lyonis, zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno nebo upraveno (zakázková výroba).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).

5. Při vrácení zboží zpět prodejci není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout, nebo požádá prodávající o její zaslání současně se zbožím. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebeno jeho používáním či poškozeno nevhodným zacházením.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti.

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 28 dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2018

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
769461
3.12.2018 ⭐️Nechte Ježíška, ať je letos za hvězdu... ⭐️
Posledních 10 kalendářů k odeslání do týdne!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.