Profil uživatele
MA.DE.
Martina Dědková | prodávající
Paskov
Registrace: 20.10.2011

Dobrý den,

jmenuji se Martina Dědková a od března 2010 se poměrně aktivně zajímám o polymerovou hmotu. Obdivuji její nekonečnou barevnost a nevyčerpatelné množství vzorů a tvarů, které je z ní možné vytvořit.
 
Nesnažím se tvořit umělecká díla, ani napodobovat to, co se nejvíce prodává, ale dělám to co mě baví a z čeho mám radost, podle toho jak to cítím a líbí se mi. Mám ráda výrazné barvy, tvary i velikosti, sladění i kontrasty, variabilitu. Každý šperk pečlivě promýšlím a co nejpečlivěji vyrábím.
 
Malá ukázka mých prací:
  

  

 ***********************************************************************
 
Info o použitých materiálech:
  • Polymerová hmota je velice odolná, stálobarevná a při běžném používání nedochází k jejímu poškození. Jen u tenčích výrobků pozor na mechanické namáhání, nárazy a přílišné tlaky, zde může dojít ke zlomení! Pozor také na chemické látky použité v parfémech a barvách na vlasy, mohou způsobit nechtěné zabarvení.
  • Komponenty jako zapínání a náušnicové háčky, pokud není uvdedeno použití drátu Osteofix, a také řetízky, kovové korálky, přívěsky a klece jsou použity běžné bižuterní, dlouhodobým používáním může docházet k postupné změně jejich barvy.
  • Návlekový materiál je vždy uveden v popisu. Šňůrky, stuhy ani kůži není vhodné namáčet, může dojít k pouštění barvy.
  • Peří je použito přírodní, ale barvené (ne mnou), zaslouží si tedy opatrnější zacházení a nemělo by přijít do styku s vodou, mohlo by dojít k jeho poškození nebo pouštění barvy. Pokud přihlédnete k těmto skutečnostem, mělo by vám, ale vydržet poměrně dlouhou dobu.
************************************************************************
Info k odeslání a reklamaci:
Výrobky zasílám zabalené v bublinkové fólii a poštovní obálce.
Z ekologických důvodů nezasílám fakturu v papírové formě. Uskutečnění prodeje na Fleru je snadno dohledatelné, reklamace, nebo případného vrácení výrobku, se samozřejmě nezříkám. Pokud byste ale prahli po faktuře, můžete si ji sami stáhnout, nebo vám ji mohu poslat v elektronické podobě e-mailem. A pokud přece jen zatoužíte po papírové formě, pošlete mi info při odeslání objednávky.
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Vrácení zboží, bez udání důvodu, je možné do 14 dnů od doručení na zákazníkovu adresu. Podmínkou je nepoškozené a zákazníkem nijak neupravené zboží.
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
************************************************************************
 
Navštivte také:
  • profil Shellka, kde najdete úžasné vintage šperky
  • profil Vladstraschna, kde najdete nejkrásnější šité šperky, a na profilu Wenuše najdete nejvtipnější cínované šperky
 
************************************************************************

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, v bublinkové fólii, poštovní obálce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
745108
31.8.2018 Vložen velký přívěsek se stromem a růžové náušnice s korálky.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.