Profil uživatele
ma-ko75
Prodávající
Deštná
Registrace: 21.10.2014

Vítejte v obchůdku,

jmenuji se Markéta a bydlím v malém městečku poblíž Jindřichova Hradce. Od roku 2007 mám svoji malou dílničku, které se plně věnuji.

Zabývám se:

výrobou bižuterie a autorského šperku. Nejvíce mě oslovují drátky. Protože moje vzdělání je původně úplně jiné, pustila jsem se do studia. V roce 2014 dokončila závěřečnou zkouškou obor Zlatník - klenotník v Praze.

A protože nemám ráda jednotvárnost, občas vyzkouším i něco nového úplně z jiného soudku .

Také ráda soutěžím:

2. místo v soutěži na téma "Zámotek"

2. místo v soutěži na téma "Omamná vůně květin"

 

Nabízím možnost změny barvy vybraného šperku. Pokud se Vám zalíbí šperk, ale barva Vám prostě nesedí, napište mi.

 

Zde v obchůdku bych Vám ráda nabídla část mé tvorby. Přeji příjemné prohlížení a popřípadě i nakupování. 

 

 

Drátky

Používám tři zálkadní průměry drátků. Základ drátku je měď, která je barvená. Stálost barvy je zajištěna potažením tenkou vrstvičkou polymeru. Drátky jsou vhodné na výrobu bižuterie.

Tohle se šperky nedělejte

Nedoporučuji je vystavovat příliš vlhkému prostředí jako je sauna nebo bazén. Nečistěte šperky abrazivními prostředky ani pomocí chemikálií.

Údržba

Pro běžnou údržbu stačí voda s běžným mycím prostředkem, popřípadě jemný kartáček. Poté nechte volně uschnout na savé podložce (stačí třeba papírový kapesník).

 

Všeobecné podmínky

Reklamační řád je v souladu s ustanoveními zákona č.40/1964 Sb.,občanský zákoník a z č. 634/1992 Sb., zákon o ochraně spotřebitele, upravuje způsob a základní podmínky reklamace vad zboží a uplatnění nároků. Jeli kupujícím podnikatel, pak v souladu s ustanovením z č. 513/91 Sb., obchodní zákoník.

Informace o zboží

Kupující má možnost  se před nákupem i v jeho průběhu seznámit s názvy, charakteristikami, příp. dalšími údaji o výrobku. Ceny uvedené na webových stránkách jsou platné k okamžiku objednání. Prodávající se zavazuje, že kupujícímu dodá zboží, jež je předmětem smlouvy, v bezvadném stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží, vyhovující daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.

Dodací lhůta

Výrobky jsou předány České poště nejdéle do tří pracovních dnů.

Dopravní podmínky

Zásilky jsou doručovány po území celé České republiky, standardně následující pracovní den po podání. V případě nezastižení adresáta na udané adrese, Česká pošta skladuje zásilku 7 dní a poté ji vrací zpět prodávajícímu.V případě opakovaného doručení zásilky účtujeme znovu poštovné. Pokud si chcete objednat zboží hned, ale odeslat až později, napište tuto skutečnost do poznámky.

Způsoby úhrad zboží:

  • dobírkou (hotově řidiči dopravce při předání zboží)

    Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. V případě shledání porušení obalu, jež svědčí o neoprávněném vniknutí do zásilky, se doporučuje kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu nepřevzít! Převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilka splňovala všechny podmínky a náležitosti výše uvedené a na pozdější reklamaci o porušenosti obalu zásilky nemůže být brán zřetel.

Poštovné a balné

Balné není účtováno.

Ke každé zásilce účtujeme poštovné. Poštovné je odvislé od celkové hmotnosti zásilky, zvolené země určení a tarifů přepravce. Kupující bude o přesné výši poštovného informován a zásilka bude odeslána až po odsouhlasení.

 

Reklamace

Kupující je ve vlastním zájmu povinen bezprostředně po dodání zboží prohlédnout a bez zbytečných odkladů informovat prodejce o případných zjištěných závadách. Reklamaci je možné oznámit e-mailem nebo písemně. Zboží lze reklamovat dle stávajících platných právních norem. Na veškeré zboží poskytujeme záruku 24 měsíců od okamžiku převzetí zboží kupujícím.Při reklamaci je kupující povinen uvést co nejvýstižnější popis závad a prokázání uzavření kupní smlouvy (prostřednictvím faktury či dodacího listu). Po dohodě bude reklamovaný výrobek vrácen doporučeně (nikoliv na dobírku - dobírkové zásilky nebudou přebírány) na adresu prodávajícího. Dopravu zboží zpět k prodejci hradí zákazník. Do 7 pracovních dnů je prodávající povinen informovat kupujícího o způsobu vyřízení reklamace.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Jelikož nemáte možnost si zboží prohlédnout za stejných podmínek jako v kamenném obchodě, máte právo odstoupit od smlouvy do 30-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se takto rozhodnete, musíte vrátit nepoškozené zboží zpět, a to bez známek užívání a opotřebení a v původním obalu (vč. daňového dokladu) doporučenou zásilkou (nikoliv dobírkou - dobírkové zásilky nebudou přebírány) na adresu prodávajícího. Zákazníkovi bude neprodleně - dohodnutým způsobem - vrácena částka odpovídající účtované ceně zboží (nikoliv poštovné). Kontaktujte nás, že odstupujete od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu. Peníze za zboží Vám zašleme převodem na Váš účet do 10 pracovních dnů, nejpozději však do 30 dnů od doručení projevu vůle odstoupit od smlouvy. Pokud jste již zboží obdrželi a převzali, zašlete nám jej zpět za následujících podmínek:

  • nesmí jevit známky opotřebení a užívání
  • nesmí být poškozené
  • musí být kompletní
  • musí být přiložena kopie dokladu o koupi

Při nesplnění uvedených podmínek má prodávající vůči spotřebiteli právo na kompenzaci spočívající ve snížení hodnoty vráceného zboží. Zboží, prosím, posílejte doporučeně a pojištěné, jelikož neodpovídáme za jeho případnou ztrátu na cestě k nám. Doporučeně neznamená na dobírku. Nevrací se prokazatelná cena dopravného. Navrácena bude pouze částka za samotné zboží. Spotřebitel nemůže odstoupit podle § 53 odstavce 8 Občanského zákoníku od smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele.

Storno ze strany prodávajícího

Prodávající si vyhrazuje právo objednávku stornovat, pokud se zboží již nevyrábí, nedodává, výrazným způsobem se změnila jeho cena, nebo nemůže být z technických důvodů objednávka vyřízena. Pokud tato situace nastane, bude prodávající kupujícího neprodleně informovat a bude dohodnut další postup.

Způsob dopravy
Zboží je zasíláno prostřednictvím české pošty. Je baleno v bublinkové obálce nebo v krabičce. Poštovné je dle poštovních tarifů, závislé na způsobu platby (převodem nebo dobírkou).
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
675742
24.11.2017 Zajímavá soutěž na https://www.fler.cz/magaz.... Nakoukněte a hlasujte :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím